TERMOCENTER SRL
Revenue
60.2K
2024
Profit
-41.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-64,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TERMOCENTER SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 60.2K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.328 la cifra de afaceri, #26.262 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TERMOCENTER SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 60.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -64.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.328 la cifra de afaceri, #26.262 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -4.0× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MIN CONS SRL | 62.7K | 1 | Activități profesionale |
| MARTEMPO LOGIC SRL | 66.6K | 1 | Activități profesionale |
| ARKHIESIS S.R.L. | 67.4K | 1 | Activități profesionale |
| DAL CONS CENTENAR S.R.L. | 59.6K | 1 | Activități profesionale |
| MIN DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. | 72K | 1 | Activități profesionale |
| LAV CONCEPT 2018 S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50849100) | 64.3K | 1 | Activități profesionale |
| ECA ARHITECTURA S.R.L. | 64.2K | 1 | Activități profesionale |
| BC PRO STRUCTURE S.R.L. | 64.2K | 1 | Activități profesionale |
| PANTECH CONSULTING SRL | 64.3K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -64.7%
- CA / angajat
- 64.3K
- Scor risc (0–100)
- 82
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 60.2K
- Profit net
- -41.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 60.2K | -41.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TERMOCENTER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TERMOCENTER SRL(current)
- Revenue
- 60.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.6K
- Rank RO
- #542.739
- MIN CONS SRL
- Revenue
- 62.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -179K
- Rank RO
- #545.432
- MARTEMPO LOGIC SRL
- Revenue
- 66.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #538.819
- ARKHIESIS S.R.L.
- Revenue
- 67.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #537.619
- DAL CONS CENTENAR S.R.L.
- Revenue
- 59.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 46.9K
- Rank RO
- #550.998
- MIN DESIGN & CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 72K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #530.273
- LAV CONCEPT 2018 S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.8K
- Rank RO
- #556.119
- Firma (CUI 50849100)
- Revenue
- 64.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 29.1K
- Rank RO
- #542.746
- ECA ARHITECTURA S.R.L.
- Revenue
- 64.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #542.790
- BC PRO STRUCTURE S.R.L.
- Revenue
- 64.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.7K
- Rank RO
- #542.803
- PANTECH CONSULTING SRL
- Revenue
- 64.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.6K
- Rank RO
- #542.671
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TERMOCENTER SRL(current) | 60.2K | 1 | -41.6K | #542.739 |
| MIN CONS SRL | 62.7K | 1 | -179K | #545.432 |
| MARTEMPO LOGIC SRL | 66.6K | 1 | 3.7K | #538.819 |
| ARKHIESIS S.R.L. | 67.4K | 1 | 10.9K | #537.619 |
| DAL CONS CENTENAR S.R.L. | 59.6K | 1 | 46.9K | #550.998 |
| MIN DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. | 72K | 1 | 10.9K | #530.273 |
| LAV CONCEPT 2018 S.R.L. | 56.6K | 1 | -1.8K | #556.119 |
| Firma (CUI 50849100) | 64.3K | 1 | 29.1K | #542.746 |
| ECA ARHITECTURA S.R.L. | 64.2K | 1 | -20.1K | #542.790 |
| BC PRO STRUCTURE S.R.L. | 64.2K | 1 | 24.7K | #542.803 |
| PANTECH CONSULTING SRL | 64.3K | 1 | 9.6K | #542.671 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TERMOCENTER SRL(you) | MIN CONS SRL | MARTEMPO LOGIC SRL | ARKHIESIS S.R.L. | DAL CONS CENTENAR S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 60.2K | 62.7K | 66.6K | 67.4K | 59.6K |
| Profit | -41.6K | -179K | 3.7K | 10.9K | 46.9K |
| Margin | -64,7% | -285,8% | 5,6% | 16,2% | 78,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TERMOCENTER SRL”.