LAV CONCEPT 2018 S.R.L.
Revenue
56.6K
2024
Profit
-1.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-3,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAV CONCEPT 2018 S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 56.6K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.815 la cifra de afaceri, #22.105 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAV CONCEPT 2018 S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 56.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #19.815 la cifra de afaceri, #22.105 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.2× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAL CONS CENTENAR S.R.L. | 59.6K | 1 | Activități profesionale |
| MIN CONS SRL | 62.7K | 1 | Activități profesionale |
| TERMOCENTER SRL | 64.3K | 1 | Activități profesionale |
| TOPO COJOCNEAN S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| HIL STUDIO ARCHITECTURAL DESIGN S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| ALTISLAB TESTING S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| CORECTA SERV SRL | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| INNOTEK PROJECT INSTALL S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| MC ENERGO CONSULT SRL | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
| ALV ELECTRIC SOLUTIONS S.R.L. | 56.6K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3.1%
- CA / angajat
- 56.6K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 56.6K
- Profit net
- -1.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 56.6K | -1.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAV CONCEPT 2018 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAV CONCEPT 2018 S.R.L.(current)
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.8K
- Rank RO
- #556.119
- DAL CONS CENTENAR S.R.L.
- Revenue
- 59.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 46.9K
- Rank RO
- #550.998
- MIN CONS SRL
- Revenue
- 62.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -179K
- Rank RO
- #545.432
- TERMOCENTER SRL
- Revenue
- 64.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.6K
- Rank RO
- #542.739
- TOPO COJOCNEAN S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -38.7K
- Rank RO
- #556.117
- HIL STUDIO ARCHITECTURAL DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.2K
- Rank RO
- #556.141
- ALTISLAB TESTING S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.5K
- Rank RO
- #556.094
- CORECTA SERV SRL
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #556.150
- INNOTEK PROJECT INSTALL S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 805 lei
- Rank RO
- #556.077
- MC ENERGO CONSULT SRL
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.2K
- Rank RO
- #556.184
- ALV ELECTRIC SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 35K
- Rank RO
- #556.044
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAV CONCEPT 2018 S.R.L.(current) | 56.6K | 1 | -1.8K | #556.119 |
| DAL CONS CENTENAR S.R.L. | 59.6K | 1 | 46.9K | #550.998 |
| MIN CONS SRL | 62.7K | 1 | -179K | #545.432 |
| TERMOCENTER SRL | 64.3K | 1 | -41.6K | #542.739 |
| TOPO COJOCNEAN S.R.L. | 56.6K | 1 | -38.7K | #556.117 |
| HIL STUDIO ARCHITECTURAL DESIGN S.R.L. | 56.6K | 1 | -28.2K | #556.141 |
| ALTISLAB TESTING S.R.L. | 56.6K | 1 | -17.5K | #556.094 |
| CORECTA SERV SRL | 56.6K | 1 | 3.7K | #556.150 |
| INNOTEK PROJECT INSTALL S.R.L. | 56.6K | 1 | 805 lei | #556.077 |
| MC ENERGO CONSULT SRL | 56.6K | 1 | 44.2K | #556.184 |
| ALV ELECTRIC SOLUTIONS S.R.L. | 56.6K | 1 | 35K | #556.044 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAV CONCEPT 2018 S.R.L.(you) | DAL CONS CENTENAR S.R.L. | MIN CONS SRL | TERMOCENTER SRL | TOPO COJOCNEAN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 56.6K | 59.6K | 62.7K | 64.3K | 56.6K |
| Profit | -1.8K | 46.9K | -179K | -41.6K | -38.7K |
| Margin | -3,1% | 78,7% | -285,8% | -64,7% | -68,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAV CONCEPT 2018 S.R.L.”.