TECFOODS MANAGEMENT SRL
Revenue
585K
2024
Profit
1K
2024
Employees
1
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TECFOODS MANAGEMENT SRL este o companie mică din sectorul Industria alimentară, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 585K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.417 la cifra de afaceri, #6.140 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TECFOODS MANAGEMENT SRL este o companie mică din sectorul Industria alimentară, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 585K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.417 la cifra de afaceri, #6.140 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BONAVENTU COOKIES S.R.L. | 559K | 1 | Industria alimentară |
| ANTIA STAR S.R.L. | 703K | 1 | Industria alimentară |
| JUST COFFEE SRL | 614K | 1 | Industria alimentară |
| ANAS GRILL S.R.L. | 613K | 1 | Industria alimentară |
| SEMNUL PAPAGALULUI S.R.L. | 617K | 1 | Industria alimentară |
| DANY MASTERCHEF S.R.L. | 620K | 1 | Industria alimentară |
| SOTTOLIO INVEST SRL | 609K | 1 | Industria alimentară |
| REMEDIU NATUR PLANT S.R.L. | 620K | 1 | Industria alimentară |
| LUCERNICA S.R.L. | 604K | 1 | Industria alimentară |
| AND-VAR MEZES S.R.L. | 604K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 614K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 585K
- Profit net
- 1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 585K | 1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TECFOODS MANAGEMENT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TECFOODS MANAGEMENT SRL(current)
- Revenue
- 585K
- Employees
- 1
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #204.290
- BONAVENTU COOKIES S.R.L.
- Revenue
- 559K
- Employees
- 1
- Profit
- 72K
- Rank RO
- #215.417
- ANTIA STAR S.R.L.
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 519K
- Rank RO
- #188.969
- JUST COFFEE SRL
- Revenue
- 614K
- Employees
- 1
- Profit
- 75.5K
- Rank RO
- #204.393
- ANAS GRILL S.R.L.
- Revenue
- 613K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.5K
- Rank RO
- #204.601
- SEMNUL PAPAGALULUI S.R.L.
- Revenue
- 617K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #203.649
- DANY MASTERCHEF S.R.L.
- Revenue
- 620K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.4K
- Rank RO
- #203.257
- SOTTOLIO INVEST SRL
- Revenue
- 609K
- Employees
- 1
- Profit
- 373K
- Rank RO
- #205.340
- REMEDIU NATUR PLANT S.R.L.
- Revenue
- 620K
- Employees
- 1
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #203.135
- LUCERNICA S.R.L.
- Revenue
- 604K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #206.187
- AND-VAR MEZES S.R.L.
- Revenue
- 604K
- Employees
- 1
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #206.221
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TECFOODS MANAGEMENT SRL(current) | 585K | 1 | 1K | #204.290 |
| BONAVENTU COOKIES S.R.L. | 559K | 1 | 72K | #215.417 |
| ANTIA STAR S.R.L. | 703K | 1 | 519K | #188.969 |
| JUST COFFEE SRL | 614K | 1 | 75.5K | #204.393 |
| ANAS GRILL S.R.L. | 613K | 1 | -58.5K | #204.601 |
| SEMNUL PAPAGALULUI S.R.L. | 617K | 1 | 7.1K | #203.649 |
| DANY MASTERCHEF S.R.L. | 620K | 1 | 30.4K | #203.257 |
| SOTTOLIO INVEST SRL | 609K | 1 | 373K | #205.340 |
| REMEDIU NATUR PLANT S.R.L. | 620K | 1 | 106K | #203.135 |
| LUCERNICA S.R.L. | 604K | 1 | 5.6K | #206.187 |
| AND-VAR MEZES S.R.L. | 604K | 1 | 172K | #206.221 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TECFOODS MANAGEMENT SRL(you) | BONAVENTU COOKIES S.R.L. | ANTIA STAR S.R.L. | JUST COFFEE SRL | ANAS GRILL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 585K | 559K | 703K | 614K | 613K |
| Profit | 1K | 72K | 519K | 75.5K | -58.5K |
| Margin | 0,2% | 12,9% | 73,9% | 12,3% | -9,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TECFOODS MANAGEMENT SRL”.