JUST COFFEE SRL

CUI 25031657·Industria alimentară·Brasov·Founded 2024

Revenue

612K

2024

Profit

75.5K

2024

Employees

1

2024

Margin

12,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

JUST COFFEE SRL este o companie mică din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 612K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.419 la cifra de afaceri, #2.754 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
JUST COFFEE SRL este o companie mică din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 612K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.3%.
Poziție în industrie
În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.419 la cifra de afaceri, #2.754 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.419 din 13.660 companii

Top 32.3%

Vezi clasamentul

După profit

#2.754 din 13.660 companii

Top 20.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#6.390 din 13.660 companii

Top 46.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
6.2M lei
Marjă medie
4.9%
Angajați medie
12

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri612K lei vs medie industrie 6.2M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit12.3% vs medie industrie 4.9%

Compania este 2.5× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 12

Compania este 0.1× față de media industriei

Industry intelligence

Industria alimentară (CAEN 10) — 2024

Industry size

84.9B

RON revenue

Total companies

13.660

Total employees

158.407

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
PANOLIV SRL581K1Industria alimentară
ANTREPRIZ� ZAHAR BOD SRL557K1Industria alimentară
ADITOM SRL678K1Industria alimentară
NADAMEK SRL553K1Industria alimentară
FRENTI PROD S.R.L.546K1Industria alimentară
TECFOODS MANAGEMENT SRL614K1Industria alimentară
ANAS GRILL S.R.L.613K1Industria alimentară
SEMNUL PAPAGALULUI S.R.L.617K1Industria alimentară
SOTTOLIO INVEST SRL609K1Industria alimentară
DANY MASTERCHEF S.R.L.620K1Industria alimentară

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
12.3%
CA / angajat
614K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 23%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    612K
    Profit net
    75.5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la JUST COFFEE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricJUST COFFEE SRL(you)PANOLIV SRLANTREPRIZ� ZAHAR BOD SRLADITOM SRLNADAMEK SRL
Revenue
612K
581K
557K
678K
553K
Profit
75.5K
171K
-1.9M
34.5K
329K
Margin
12,3%
29,5%
-346,4%
5,1%
59,5%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “JUST COFFEE SRL”.