TARA COMART SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-52.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-9284,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TARA COMART SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.790 la cifra de afaceri, #56.427 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TARA COMART SRL este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -9284.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.790 la cifra de afaceri, #56.427 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este -2213.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TUTTO CAFFE PRODUCTIE S.R.L. | 550 lei | 1 | Comerț en-gros |
| CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL | 580 lei | 1 | Comerț en-gros |
| DUNYA SERVICE IMPEX SRL | 588 lei | 1 | Comerț en-gros |
| MARYO & PYT S.R.L. | 595 lei | 1 | Comerț en-gros |
| MAYASIAR STYLE S.R.L. | 600 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TECHREFURB S.R.L. | 600 lei | 1 | Comerț en-gros |
| ACRUX INVESTMENTS S.R.L. | 500 lei | 1 | Comerț en-gros |
| IPS PHARMA S.R.L. | 500 lei | 1 | Comerț en-gros |
| IS AVIATION S.R.L. | 641 lei | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -9284.8%
- CA / angajat
- 561 lei
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -52.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -52.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TARA COMART SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TARA COMART SRL(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.1K
- Rank RO
- #708.446
- DINU RECOMSIMEX SRL
- Revenue
- 570 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #708.373
- TUTTO CAFFE PRODUCTIE S.R.L.
- Revenue
- 550 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 25 lei
- Rank RO
- #708.540
- CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL
- Revenue
- 580 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -24.9K
- Rank RO
- #708.300
- DUNYA SERVICE IMPEX SRL
- Revenue
- 588 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #708.238
- MARYO & PYT S.R.L.
- Revenue
- 595 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 173 lei
- Rank RO
- #708.179
- MAYASIAR STYLE S.R.L.
- Revenue
- 600 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 70 lei
- Rank RO
- #707.990
- TECHREFURB S.R.L.
- Revenue
- 600 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -335 lei
- Rank RO
- #707.990
- ACRUX INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 500 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 143 lei
- Rank RO
- #709.000
- IPS PHARMA S.R.L.
- Revenue
- 500 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 319 lei
- Rank RO
- #709.000
- IS AVIATION S.R.L.
- Revenue
- 641 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -22K
- Rank RO
- #707.737
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TARA COMART SRL(current) | 0 lei | 1 | -52.1K | #708.446 |
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | -3.1K | #708.373 |
| TUTTO CAFFE PRODUCTIE S.R.L. | 550 lei | 1 | 25 lei | #708.540 |
| CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL | 580 lei | 1 | -24.9K | #708.300 |
| DUNYA SERVICE IMPEX SRL | 588 lei | 1 | -6.3K | #708.238 |
| MARYO & PYT S.R.L. | 595 lei | 1 | 173 lei | #708.179 |
| MAYASIAR STYLE S.R.L. | 600 lei | 1 | 70 lei | #707.990 |
| TECHREFURB S.R.L. | 600 lei | 1 | -335 lei | #707.990 |
| ACRUX INVESTMENTS S.R.L. | 500 lei | 1 | 143 lei | #709.000 |
| IPS PHARMA S.R.L. | 500 lei | 1 | 319 lei | #709.000 |
| IS AVIATION S.R.L. | 641 lei | 1 | -22K | #707.737 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TARA COMART SRL(you) | DINU RECOMSIMEX SRL | TUTTO CAFFE PRODUCTIE S.R.L. | CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL | DUNYA SERVICE IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 570 lei | 550 lei | 580 lei | 588 lei |
| Profit | -52.1K | -3.1K | 25 lei | -24.9K | -6.3K |
| Margin | -9284,8% | -546,1% | 4,5% | -4289,8% | -1066,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TARA COMART SRL”.