IS AVIATION S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-22K
2024
Employees
—
2024
Margin
-3439,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IS AVIATION S.R.L. este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.741 la cifra de afaceri, #52.752 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IS AVIATION S.R.L. este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3439.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #48.741 la cifra de afaceri, #52.752 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este -819.7× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GENECO PRODEXIM S.R.L. | 648 lei | 1 | Comerț en-gros |
| MAYASIAR STYLE S.R.L. | 600 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TECHREFURB S.R.L. | 600 lei | 1 | Comerț en-gros |
| MARYO & PYT S.R.L. | 595 lei | 1 | Comerț en-gros |
| DUNYA SERVICE IMPEX SRL | 588 lei | 1 | Comerț en-gros |
| CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL | 580 lei | 1 | Comerț en-gros |
| EKOLAB GREEN NATURE S.R.L. | 720 lei | 1 | Comerț en-gros |
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TARA COMART SRL | 561 lei | 1 | Comerț en-gros |
| FABER MAXIMUS S.R.L. | 640 lei | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3439.3%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -22K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -22K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IS AVIATION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GENECO PRODEXIM S.R.L.
- Revenue
- 648 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #707.696
- MAYASIAR STYLE S.R.L.
- Revenue
- 600 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 70 lei
- Rank RO
- #707.990
- TECHREFURB S.R.L.
- Revenue
- 600 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -335 lei
- Rank RO
- #707.990
- MARYO & PYT S.R.L.
- Revenue
- 595 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 173 lei
- Rank RO
- #708.179
- DUNYA SERVICE IMPEX SRL
- Revenue
- 588 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #708.238
- CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL
- Revenue
- 580 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -24.9K
- Rank RO
- #708.300
- EKOLAB GREEN NATURE S.R.L.
- Revenue
- 720 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -10.5K
- Rank RO
- #707.084
- DINU RECOMSIMEX SRL
- Revenue
- 570 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #708.373
- TARA COMART SRL
- Revenue
- 561 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.1K
- Rank RO
- #708.446
- FABER MAXIMUS S.R.L.
- Revenue
- 640 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 481 lei
- Rank RO
- #707.742
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GENECO PRODEXIM S.R.L. | 648 lei | 1 | -9.3K | #707.696 |
| MAYASIAR STYLE S.R.L. | 600 lei | 1 | 70 lei | #707.990 |
| TECHREFURB S.R.L. | 600 lei | 1 | -335 lei | #707.990 |
| MARYO & PYT S.R.L. | 595 lei | 1 | 173 lei | #708.179 |
| DUNYA SERVICE IMPEX SRL | 588 lei | 1 | -6.3K | #708.238 |
| CHANGJIANG INDUSTRIAL GROUP SRL | 580 lei | 1 | -24.9K | #708.300 |
| EKOLAB GREEN NATURE S.R.L. | 720 lei | 1 | -10.5K | #707.084 |
| DINU RECOMSIMEX SRL | 570 lei | 1 | -3.1K | #708.373 |
| TARA COMART SRL | 561 lei | 1 | -52.1K | #708.446 |
| FABER MAXIMUS S.R.L. | 640 lei | 1 | 481 lei | #707.742 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IS AVIATION S.R.L.(you) | GENECO PRODEXIM S.R.L. | MAYASIAR STYLE S.R.L. | TECHREFURB S.R.L. | MARYO & PYT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 648 lei | 600 lei | 600 lei | 595 lei |
| Profit | -22K | -9.3K | 70 lei | -335 lei | 173 lei |
| Margin | -3439,3% | -1432,9% | 11,7% | -55,8% | 29,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IS AVIATION S.R.L.”.