Revenue

196K

2024

Profit

-152K

2024

Employees

2

2024

Margin

-77,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

SENY LINE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 196K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.212 la cifra de afaceri, #5.014 la profit, #2.255 la număr angajați din 5.424 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
SENY LINE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 196K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -77.6%).
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #3.212 la cifra de afaceri, #5.014 la profit, #2.255 la număr angajați din 5.424 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.212 din 5.424 companii

Top 59.2%

Vezi clasamentul

După profit

#5.014 din 5.424 companii

Top 92.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.255 din 5.424 companii

Top 41.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
12.4M lei
Marjă medie
7.1%
Angajați medie
15

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri196K lei vs medie industrie 12.4M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-77.6% vs medie industrie 7.1%

Compania este -11.0× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 15

Compania este 0.1× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50374117)197K2Construcții
C&C CRYSTAL COMEX S.R.L.195K2Construcții
RO MARCAJE SERV S.R.L.194K2Construcții
ROMARC GENERAL PRESTATOR SRL198K2Construcții
AZOBUILDING88 S.R.L.194K2Construcții
MGM PODCONS 2017 SRL199K2Construcții
DAVINA CONSTRUC_II CIVILE S.R.L.193K2Construcții
ANGEL MARTIN S.R.L.200K2Construcții
DANVIL SRL202K2Construcții
EINWEG S.R.L.202K2Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-77.6%
CA / angajat
98.1K
Scor risc (0–100)
89
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    196K
    Profit net
    -152K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la SENY LINE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSENY LINE SRL(you)Firma (CUI 50374117)C&C CRYSTAL COMEX S.R.L.RO MARCAJE SERV S.R.L.ROMARC GENERAL PRESTATOR SRL
Revenue
196K
197K
195K
194K
198K
Profit
-152K
78.7K
-3.2K
-83K
73.6K
Margin
-77,6%
40,0%
-1,6%
-42,7%
37,2%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “SENY LINE SRL”.