REUMA STOP CONSULT S.R.L.
Revenue
795K
2024
Profit
313K
2024
Employees
4
2024
Margin
34,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REUMA STOP CONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 795K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #4.750 la cifra de afaceri, #4.713 la profit, #3.109 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REUMA STOP CONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 795K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #4.750 la cifra de afaceri, #4.713 la profit, #3.109 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAN DENTAL CONCEPT SRL | 854K | 4 | Sănătate |
| GYNECOSAN CONCEPT SRL | 852K | 4 | Sănătate |
| HARMONY PLACE S.R.L. | 993K | 4 | Sănătate |
| CLINICA STOMATOLOGIC� SARADENT SRL | 799K | 4 | Sănătate |
| LUCA OPTIMED CENTER SRL | 1M | 4 | Sănătate |
| SWEET MEDICAL CARE SRL | 904K | 4 | Sănătate |
| DANCOST SRL | 905K | 4 | Sănătate |
| AS-MEDICAL SRL | 903K | 4 | Sănătate |
| CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL | 906K | 4 | Sănătate |
| ROGADENT SRL | 907K | 4 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 34.6%
- CA / angajat
- 226K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 18%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 795K
- Profit net
- 313K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 795K | 313K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REUMA STOP CONSULT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- REUMA STOP CONSULT S.R.L.(current)
- Revenue
- 795K
- Employees
- 4
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #162.786
- RAN DENTAL CONCEPT SRL
- Revenue
- 854K
- Employees
- 4
- Profit
- 837 lei
- Rank RO
- #168.555
- GYNECOSAN CONCEPT SRL
- Revenue
- 852K
- Employees
- 4
- Profit
- 65.9K
- Rank RO
- #168.719
- HARMONY PLACE S.R.L.
- Revenue
- 993K
- Employees
- 4
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #153.739
- CLINICA STOMATOLOGIC� SARADENT SRL
- Revenue
- 799K
- Employees
- 4
- Profit
- 82.6K
- Rank RO
- #175.284
- LUCA OPTIMED CENTER SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 291K
- Rank RO
- #149.949
- SWEET MEDICAL CARE SRL
- Revenue
- 904K
- Employees
- 4
- Profit
- 592K
- Rank RO
- #162.826
- DANCOST SRL
- Revenue
- 905K
- Employees
- 4
- Profit
- 197K
- Rank RO
- #162.692
- AS-MEDICAL SRL
- Revenue
- 903K
- Employees
- 4
- Profit
- 77.5K
- Rank RO
- #162.914
- CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL
- Revenue
- 906K
- Employees
- 4
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #162.625
- ROGADENT SRL
- Revenue
- 907K
- Employees
- 4
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #162.540
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| REUMA STOP CONSULT S.R.L.(current) | 795K | 4 | 313K | #162.786 |
| RAN DENTAL CONCEPT SRL | 854K | 4 | 837 lei | #168.555 |
| GYNECOSAN CONCEPT SRL | 852K | 4 | 65.9K | #168.719 |
| HARMONY PLACE S.R.L. | 993K | 4 | 1.9K | #153.739 |
| CLINICA STOMATOLOGIC� SARADENT SRL | 799K | 4 | 82.6K | #175.284 |
| LUCA OPTIMED CENTER SRL | 1M | 4 | 291K | #149.949 |
| SWEET MEDICAL CARE SRL | 904K | 4 | 592K | #162.826 |
| DANCOST SRL | 905K | 4 | 197K | #162.692 |
| AS-MEDICAL SRL | 903K | 4 | 77.5K | #162.914 |
| CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL | 906K | 4 | 528K | #162.625 |
| ROGADENT SRL | 907K | 4 | 7.1K | #162.540 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REUMA STOP CONSULT S.R.L.(you) | RAN DENTAL CONCEPT SRL | GYNECOSAN CONCEPT SRL | HARMONY PLACE S.R.L. | CLINICA STOMATOLOGIC� SARADENT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 795K | 854K | 852K | 993K | 799K |
| Profit | 313K | 837 lei | 65.9K | 1.9K | 82.6K |
| Margin | 34,6% | 0,1% | 7,7% | 0,2% | 10,3% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REUMA STOP CONSULT S.R.L.”.