ROGADENT SRL
Revenue
907K
2024
Profit
7.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
0,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROGADENT SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 907K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #4.740 la cifra de afaceri, #20.392 la profit, #3.109 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROGADENT SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 907K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #4.740 la cifra de afaceri, #20.392 la profit, #3.109 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANCOST SRL | 905K | 4 | Sănătate |
| CENTRUL MEDICAL DR. PIRGARU SRL | 959K | 4 | Sănătate |
| MF CLIN EXPRES S.R.L. | 848K | 4 | Sănătate |
| CARDIOSENSE SRL | 846K | 4 | Sănătate |
| MEDGLOB SRL | 818K | 4 | Sănătate |
| MEDAQUA SANTE SRL | 812K | 4 | Sănătate |
| CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL | 906K | 4 | Sănătate |
| REUMA STOP CONSULT S.R.L. | 904K | 4 | Sănătate |
| ETADENT SRL | 1M | 4 | Sănătate |
| SWEET MEDICAL CARE SRL | 904K | 4 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.8%
- CA / angajat
- 227K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 18%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 907K
- Profit net
- 7.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 907K | 7.1K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROGADENT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROGADENT SRL(current)
- Revenue
- 907K
- Employees
- 4
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #162.540
- DANCOST SRL
- Revenue
- 905K
- Employees
- 4
- Profit
- 197K
- Rank RO
- #162.692
- CENTRUL MEDICAL DR. PIRGARU SRL
- Revenue
- 959K
- Employees
- 4
- Profit
- 413K
- Rank RO
- #157.158
- MF CLIN EXPRES S.R.L.
- Revenue
- 848K
- Employees
- 4
- Profit
- 183K
- Rank RO
- #169.324
- CARDIOSENSE SRL
- Revenue
- 846K
- Employees
- 4
- Profit
- 311K
- Rank RO
- #169.536
- MEDGLOB SRL
- Revenue
- 818K
- Employees
- 4
- Profit
- 440K
- Rank RO
- #172.928
- MEDAQUA SANTE SRL
- Revenue
- 812K
- Employees
- 4
- Profit
- 319K
- Rank RO
- #173.613
- CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL
- Revenue
- 906K
- Employees
- 4
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #162.625
- REUMA STOP CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 904K
- Employees
- 4
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #162.786
- ETADENT SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #148.870
- SWEET MEDICAL CARE SRL
- Revenue
- 904K
- Employees
- 4
- Profit
- 592K
- Rank RO
- #162.826
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROGADENT SRL(current) | 907K | 4 | 7.1K | #162.540 |
| DANCOST SRL | 905K | 4 | 197K | #162.692 |
| CENTRUL MEDICAL DR. PIRGARU SRL | 959K | 4 | 413K | #157.158 |
| MF CLIN EXPRES S.R.L. | 848K | 4 | 183K | #169.324 |
| CARDIOSENSE SRL | 846K | 4 | 311K | #169.536 |
| MEDGLOB SRL | 818K | 4 | 440K | #172.928 |
| MEDAQUA SANTE SRL | 812K | 4 | 319K | #173.613 |
| CABINET MEDICAL DR. LAZ�R LILIANA-GEORGETA SRL | 906K | 4 | 528K | #162.625 |
| REUMA STOP CONSULT S.R.L. | 904K | 4 | 313K | #162.786 |
| ETADENT SRL | 1M | 4 | 114K | #148.870 |
| SWEET MEDICAL CARE SRL | 904K | 4 | 592K | #162.826 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROGADENT SRL(you) | DANCOST SRL | CENTRUL MEDICAL DR. PIRGARU SRL | MF CLIN EXPRES S.R.L. | CARDIOSENSE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 907K | 905K | 959K | 848K | 846K |
| Profit | 7.1K | 197K | 413K | 183K | 311K |
| Margin | 0,8% | 21,7% | 43,1% | 21,6% | 36,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROGADENT SRL”.