Competitori și alternative la PROTECT FIRE S.R.L.
Companii similare cu PROTECT FIRE S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 71), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| PROTECT FIRE S.R.L. | 190K | -118K | 4 | #384.712 | #13.039 |
| MUNTENIA SERVICE S.R.L. | 230K | 3.1K | 4 | #362.415 | #12.062 |
| HYS COMMUNAL SRL | 202K | -29.3K | 4 | #385.038 | #13.052 |
| PROGIR STRUCTURAL SRL | 204K | 1.9K | 4 | #384.081 | #13.008 |
| BEST TERM CONFORT SRL-D | 201K | -17K | 4 | #386.150 | #13.100 |
| GRIGORU� TOP TEAM S.R.L. | 198K | -82.9K | 4 | #389.114 | #13.223 |
| Firma (CUI 50496238) | 209K | 119K | 4 | #379.610 | #12.823 |
| FORM S.R.L. | 211K | -42.5K | 4 | #377.867 | #12.764 |
| ROCAD SOLUTIONS S.R.L. | 195K | -112K | 4 | #391.845 | #13.345 |
| ADREMAT ART LIFE S.R.L. | 194K | 21.6K | 4 | #392.052 | #13.355 |
| IMAGE ART SRL | 214K | -276K | 4 | #375.898 | #12.666 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 71, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu PROTECT FIRE S.R.L..
- MUNTENIA SERVICE S.R.L. · CONSTANTA · 230K · Rank #362.415
- HYS COMMUNAL SRL · HUNEDOARA · 202K · Rank #385.038
- PROGIR STRUCTURAL SRL · CLUJ · 204K · Rank #384.081
- BEST TERM CONFORT SRL-D · BUZAU · 201K · Rank #386.150
- GRIGORU� TOP TEAM S.R.L. · SATU MARE · 198K · Rank #389.114
- Firma (CUI 50496238) · NECUNOSCUT · 209K · Rank #379.610
- FORM S.R.L. · SALAJ · 211K · Rank #377.867
- ROCAD SOLUTIONS S.R.L. · TIMIS · 195K · Rank #391.845
- ADREMAT ART LIFE S.R.L. · DOLJ · 194K · Rank #392.052
- IMAGE ART SRL · CLUJ · 214K · Rank #375.898