BEST TERM CONFORT SRL-D
Revenue
192K
2024
Profit
-17K
2024
Employees
4
2024
Margin
-8,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BEST TERM CONFORT SRL-D este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 192K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #13.100 la cifra de afaceri, #24.702 la profit, #2.543 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BEST TERM CONFORT SRL-D este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 192K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -8.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #13.100 la cifra de afaceri, #24.702 la profit, #2.543 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LA PURICE AUTO ITP S.R.L. | 182K | 4 | Activități profesionale |
| HYS COMMUNAL SRL | 202K | 4 | Activități profesionale |
| PROTECT FIRE S.R.L. | 203K | 4 | Activități profesionale |
| PROGIR STRUCTURAL SRL | 204K | 4 | Activități profesionale |
| GRIGORU� TOP TEAM S.R.L. | 198K | 4 | Activități profesionale |
| ROCAD SOLUTIONS S.R.L. | 195K | 4 | Activități profesionale |
| ADREMAT ART LIFE S.R.L. | 194K | 4 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50496238) | 209K | 4 | Activități profesionale |
| DOP MOTORSPORT GARAGE S.R.L. | 192K | 4 | Activități profesionale |
| FORM S.R.L. | 211K | 4 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -8.4%
- CA / angajat
- 50.3K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 192K
- Profit net
- -17K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 192K | -17K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BEST TERM CONFORT SRL-D — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BEST TERM CONFORT SRL-D(current)
- Revenue
- 192K
- Employees
- 4
- Profit
- -17K
- Rank RO
- #386.150
- LA PURICE AUTO ITP S.R.L.
- Revenue
- 182K
- Employees
- 4
- Profit
- 42.9K
- Rank RO
- #403.165
- HYS COMMUNAL SRL
- Revenue
- 202K
- Employees
- 4
- Profit
- -29.3K
- Rank RO
- #385.038
- PROTECT FIRE S.R.L.
- Revenue
- 203K
- Employees
- 4
- Profit
- -118K
- Rank RO
- #384.712
- PROGIR STRUCTURAL SRL
- Revenue
- 204K
- Employees
- 4
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #384.081
- GRIGORU� TOP TEAM S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 4
- Profit
- -82.9K
- Rank RO
- #389.114
- ROCAD SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 195K
- Employees
- 4
- Profit
- -112K
- Rank RO
- #391.845
- ADREMAT ART LIFE S.R.L.
- Revenue
- 194K
- Employees
- 4
- Profit
- 21.6K
- Rank RO
- #392.052
- Firma (CUI 50496238)
- Revenue
- 209K
- Employees
- 4
- Profit
- 119K
- Rank RO
- #379.610
- DOP MOTORSPORT GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 4
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #394.049
- FORM S.R.L.
- Revenue
- 211K
- Employees
- 4
- Profit
- -42.5K
- Rank RO
- #377.867
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BEST TERM CONFORT SRL-D(current) | 192K | 4 | -17K | #386.150 |
| LA PURICE AUTO ITP S.R.L. | 182K | 4 | 42.9K | #403.165 |
| HYS COMMUNAL SRL | 202K | 4 | -29.3K | #385.038 |
| PROTECT FIRE S.R.L. | 203K | 4 | -118K | #384.712 |
| PROGIR STRUCTURAL SRL | 204K | 4 | 1.9K | #384.081 |
| GRIGORU� TOP TEAM S.R.L. | 198K | 4 | -82.9K | #389.114 |
| ROCAD SOLUTIONS S.R.L. | 195K | 4 | -112K | #391.845 |
| ADREMAT ART LIFE S.R.L. | 194K | 4 | 21.6K | #392.052 |
| Firma (CUI 50496238) | 209K | 4 | 119K | #379.610 |
| DOP MOTORSPORT GARAGE S.R.L. | 192K | 4 | -122K | #394.049 |
| FORM S.R.L. | 211K | 4 | -42.5K | #377.867 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BEST TERM CONFORT SRL-D(you) | LA PURICE AUTO ITP S.R.L. | HYS COMMUNAL SRL | PROTECT FIRE S.R.L. | PROGIR STRUCTURAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 192K | 182K | 202K | 203K | 204K |
| Profit | -17K | 42.9K | -29.3K | -118K | 1.9K |
| Margin | -8,4% | 23,6% | -14,5% | -58,3% | 0,9% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BEST TERM CONFORT SRL-D”.