Competitori și alternative la MONMARC CONSTRUCT SRL
Companii similare cu MONMARC CONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BRASOV), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| MONMARC CONSTRUCT SRL | 976K | 12.1K | 6 | #155.191 | #11.851 |
| MATESAN D.D.A. INTERCOM S.R.L. | 1M | 468K | 6 | #151.268 | #11.560 |
| HEFAISTOS CONSTRUCT SRL | 1M | -171K | 6 | #149.872 | #11.440 |
| MECANET STRUCTURAL SRL | 1.1M | -136K | 6 | #148.111 | #11.318 |
| ROMANISTA CONSTRUCT S.R.L. | 1.1M | 476K | 6 | #147.399 | #11.270 |
| CONSTRUCT LUX D & G S.R.L. | 1.1M | 499K | 6 | #144.242 | #11.027 |
| ZEN CONSTRUCT S.R.L. | 1.1M | 19.7K | 6 | #144.072 | #11.016 |
| ARCON STIL CONSTRUCT S.R.L. | 978K | 507K | 6 | #155.207 | #11.853 |
| ESN FINISAJE SRL | 977K | 527K | 6 | #155.288 | #11.861 |
| SD EXTINS CONS S.R.L. | 976K | 432K | 6 | #155.396 | #11.867 |
| TENCO HOUSE S.R.L. | 973K | -78.9K | 6 | #155.702 | #11.886 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BRASOV, cu venituri și angajați similari cu MONMARC CONSTRUCT SRL.
- MATESAN D.D.A. INTERCOM S.R.L. · BRASOV · 1M · Rank #151.268
- HEFAISTOS CONSTRUCT SRL · BRASOV · 1M · Rank #149.872
- MECANET STRUCTURAL SRL · BRASOV · 1.1M · Rank #148.111
- ROMANISTA CONSTRUCT S.R.L. · BRASOV · 1.1M · Rank #147.399
- CONSTRUCT LUX D & G S.R.L. · BRASOV · 1.1M · Rank #144.242
- ZEN CONSTRUCT S.R.L. · BRASOV · 1.1M · Rank #144.072
- ARCON STIL CONSTRUCT S.R.L. · ILFOV · 978K · Rank #155.207
- ESN FINISAJE SRL · GIURGIU · 977K · Rank #155.288
- SD EXTINS CONS S.R.L. · IASI · 976K · Rank #155.396
- TENCO HOUSE S.R.L. · SALAJ · 973K · Rank #155.702