LUCIDARA AGROSERV SRL
Revenue
728K
2024
Profit
49.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
6,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LUCIDARA AGROSERV SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 728K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #7.897 la cifra de afaceri, #6.250 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LUCIDARA AGROSERV SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 728K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #7.897 la cifra de afaceri, #6.250 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MOLAREND SRL | 798K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RAR AGROFARM SRL | 813K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROJONPAN SRL | 711K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BAM & BUZ SRL | 881K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CARPEN SRL | 768K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GREEN BIO SPELTA S.R.L. | 768K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| OLI IMPEX SRL | 767K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SIMIANU SRL | 766K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MMA AGRO V S.R.L. | 766K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| REGAL VIN SRL | 770K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.5%
- CA / angajat
- 384K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 728K
- Profit net
- 49.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 728K | 49.6K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LUCIDARA AGROSERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LUCIDARA AGROSERV SRL(current)
- Revenue
- 728K
- Employees
- 2
- Profit
- 49.6K
- Rank RO
- #179.439
- MOLAREND SRL
- Revenue
- 798K
- Employees
- 2
- Profit
- 237K
- Rank RO
- #175.371
- RAR AGROFARM SRL
- Revenue
- 813K
- Employees
- 2
- Profit
- 56.2K
- Rank RO
- #173.604
- AGROJONPAN SRL
- Revenue
- 711K
- Employees
- 2
- Profit
- 68.5K
- Rank RO
- #187.633
- BAM & BUZ SRL
- Revenue
- 881K
- Employees
- 2
- Profit
- -105K
- Rank RO
- #165.428
- CARPEN SRL
- Revenue
- 768K
- Employees
- 2
- Profit
- 64.4K
- Rank RO
- #179.454
- GREEN BIO SPELTA S.R.L.
- Revenue
- 768K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #179.419
- OLI IMPEX SRL
- Revenue
- 767K
- Employees
- 2
- Profit
- 48.7K
- Rank RO
- #179.581
- SIMIANU SRL
- Revenue
- 766K
- Employees
- 2
- Profit
- 270K
- Rank RO
- #179.623
- MMA AGRO V S.R.L.
- Revenue
- 766K
- Employees
- 2
- Profit
- -445K
- Rank RO
- #179.696
- REGAL VIN SRL
- Revenue
- 770K
- Employees
- 2
- Profit
- 28K
- Rank RO
- #179.199
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LUCIDARA AGROSERV SRL(current) | 728K | 2 | 49.6K | #179.439 |
| MOLAREND SRL | 798K | 2 | 237K | #175.371 |
| RAR AGROFARM SRL | 813K | 2 | 56.2K | #173.604 |
| AGROJONPAN SRL | 711K | 2 | 68.5K | #187.633 |
| BAM & BUZ SRL | 881K | 2 | -105K | #165.428 |
| CARPEN SRL | 768K | 2 | 64.4K | #179.454 |
| GREEN BIO SPELTA S.R.L. | 768K | 2 | 6.7K | #179.419 |
| OLI IMPEX SRL | 767K | 2 | 48.7K | #179.581 |
| SIMIANU SRL | 766K | 2 | 270K | #179.623 |
| MMA AGRO V S.R.L. | 766K | 2 | -445K | #179.696 |
| REGAL VIN SRL | 770K | 2 | 28K | #179.199 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LUCIDARA AGROSERV SRL(you) | MOLAREND SRL | RAR AGROFARM SRL | AGROJONPAN SRL | BAM & BUZ SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 728K | 798K | 813K | 711K | 881K |
| Profit | 49.6K | 237K | 56.2K | 68.5K | -105K |
| Margin | 6,5% | 29,7% | 6,9% | 9,6% | -11,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LUCIDARA AGROSERV SRL”.