BAM & BUZ SRL
Revenue
491K
2024
Profit
-105K
2024
Employees
2
2024
Margin
-11,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BAM & BUZ SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 491K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #7.447 la cifra de afaceri, #18.639 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BAM & BUZ SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 491K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -11.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #7.447 la cifra de afaceri, #18.639 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -3.9× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NISIPI SRL | 885K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| INUVERES S.R.L. | 926K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BUDA AGRO S.R.L. | 934K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EUROAGROHUS S.R.L. | 939K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RAR AGROFARM SRL | 813K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RUBINKA CROPS SRL | 965K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MOLAREND SRL | 798K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| HORIACURT S.R.L. | 998K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LUCIDARA AGROSERV SRL | 768K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GRADINA CU CAI�I SRL | 882K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -11.9%
- CA / angajat
- 440K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 18%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 491K
- Profit net
- -105K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 491K | -105K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BAM & BUZ SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BAM & BUZ SRL(current)
- Revenue
- 491K
- Employees
- 2
- Profit
- -105K
- Rank RO
- #165.428
- NISIPI SRL
- Revenue
- 885K
- Employees
- 2
- Profit
- 61.3K
- Rank RO
- #164.993
- INUVERES S.R.L.
- Revenue
- 926K
- Employees
- 2
- Profit
- 144K
- Rank RO
- #160.488
- BUDA AGRO S.R.L.
- Revenue
- 934K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #159.697
- EUROAGROHUS S.R.L.
- Revenue
- 939K
- Employees
- 2
- Profit
- 41.4K
- Rank RO
- #159.171
- RAR AGROFARM SRL
- Revenue
- 813K
- Employees
- 2
- Profit
- 56.2K
- Rank RO
- #173.604
- RUBINKA CROPS SRL
- Revenue
- 965K
- Employees
- 2
- Profit
- 186K
- Rank RO
- #156.503
- MOLAREND SRL
- Revenue
- 798K
- Employees
- 2
- Profit
- 237K
- Rank RO
- #175.371
- HORIACURT S.R.L.
- Revenue
- 998K
- Employees
- 2
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #153.301
- LUCIDARA AGROSERV SRL
- Revenue
- 768K
- Employees
- 2
- Profit
- 49.6K
- Rank RO
- #179.439
- GRADINA CU CAI�I SRL
- Revenue
- 882K
- Employees
- 2
- Profit
- 24.8K
- Rank RO
- #165.343
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BAM & BUZ SRL(current) | 491K | 2 | -105K | #165.428 |
| NISIPI SRL | 885K | 2 | 61.3K | #164.993 |
| INUVERES S.R.L. | 926K | 2 | 144K | #160.488 |
| BUDA AGRO S.R.L. | 934K | 2 | 1.3K | #159.697 |
| EUROAGROHUS S.R.L. | 939K | 2 | 41.4K | #159.171 |
| RAR AGROFARM SRL | 813K | 2 | 56.2K | #173.604 |
| RUBINKA CROPS SRL | 965K | 2 | 186K | #156.503 |
| MOLAREND SRL | 798K | 2 | 237K | #175.371 |
| HORIACURT S.R.L. | 998K | 2 | 149K | #153.301 |
| LUCIDARA AGROSERV SRL | 768K | 2 | 49.6K | #179.439 |
| GRADINA CU CAI�I SRL | 882K | 2 | 24.8K | #165.343 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BAM & BUZ SRL(you) | NISIPI SRL | INUVERES S.R.L. | BUDA AGRO S.R.L. | EUROAGROHUS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 491K | 885K | 926K | 934K | 939K |
| Profit | -105K | 61.3K | 144K | 1.3K | 41.4K |
| Margin | -11,9% | 6,9% | 15,6% | 0,1% | 4,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BAM & BUZ SRL”.