LOR & STEF 2011 S.R.L.
Revenue
13.1K
2024
Profit
6.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
50,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOR & STEF 2011 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 13.1K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.327 la cifra de afaceri, #10.921 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 50.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOR & STEF 2011 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 13.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 50.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.327 la cifra de afaceri, #10.921 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 7.6× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BAR FOR EVENTS S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| GOURMERICA S.R.L. | 12.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| BUNATATI DE LA MIKA SRL | 12K | 1 | Alimentație și servicii |
| THE SIP S.R.L. | 11.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L. | 11.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| PIZZA PER TUTTI S.R.L. | 15.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L. | 11.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| FIRST CLASS FOOD SRL | 13.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| SMOKING GRILL S.R.L. | 13.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| DAVERO COM SRL | 13.3K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 50.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13.1K
- Profit net
- 6.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13.1K | 6.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOR & STEF 2011 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOR & STEF 2011 S.R.L.(current)
- Revenue
- 13.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #651.601
- BAR FOR EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -471 lei
- Rank RO
- #649.895
- GOURMERICA S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.3K
- Rank RO
- #655.579
- BUNATATI DE LA MIKA SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #656.004
- THE SIP S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.8K
- Rank RO
- #656.234
- MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #656.571
- PIZZA PER TUTTI S.R.L.
- Revenue
- 15.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #645.967
- LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L.
- Revenue
- 11.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -357 lei
- Rank RO
- #656.925
- FIRST CLASS FOOD SRL
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #651.592
- SMOKING GRILL S.R.L.
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #651.586
- DAVERO COM SRL
- Revenue
- 13.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #651.635
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOR & STEF 2011 S.R.L.(current) | 13.1K | 0 | 6.8K | #651.601 |
| BAR FOR EVENTS S.R.L. | 14K | 1 | -471 lei | #649.895 |
| GOURMERICA S.R.L. | 12.1K | 1 | -31.3K | #655.579 |
| BUNATATI DE LA MIKA SRL | 12K | 1 | -13.9K | #656.004 |
| THE SIP S.R.L. | 11.9K | 1 | -25.8K | #656.234 |
| MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L. | 11.8K | 1 | -5.5K | #656.571 |
| PIZZA PER TUTTI S.R.L. | 15.2K | 1 | 2.3K | #645.967 |
| LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L. | 11.7K | 1 | -357 lei | #656.925 |
| FIRST CLASS FOOD SRL | 13.4K | 1 | 11.1K | #651.592 |
| SMOKING GRILL S.R.L. | 13.4K | 1 | 2.4K | #651.586 |
| DAVERO COM SRL | 13.3K | 1 | 1.1K | #651.635 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOR & STEF 2011 S.R.L.(you) | BAR FOR EVENTS S.R.L. | GOURMERICA S.R.L. | BUNATATI DE LA MIKA SRL | THE SIP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13.1K | 14K | 12.1K | 12K | 11.9K |
| Profit | 6.8K | -471 lei | -31.3K | -13.9K | -25.8K |
| Margin | 50,8% | -3,4% | -260,0% | -115,9% | -216,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOR & STEF 2011 S.R.L.”.