BAR FOR EVENTS S.R.L.
Revenue
13.4K
2024
Profit
-471 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-3,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BAR FOR EVENTS S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 13.4K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.276 la cifra de afaceri, #18.817 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BAR FOR EVENTS S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 13.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.276 la cifra de afaceri, #18.817 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LOR & STEF 2011 S.R.L. | 13.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| PIZZA PER TUTTI S.R.L. | 15.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| SASS SEVENSS MILSVET S.R.L. | 16K | 1 | Alimentație și servicii |
| LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| ICE CREAM ON WHEELS S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| ROMINVEST KBI S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| TESS CAFFETEQUE SRL | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| SRS CUISINE SRL | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| ROGGE BRASSERIE S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3.4%
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13.4K
- Profit net
- -471 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13.4K | -471 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BAR FOR EVENTS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BAR FOR EVENTS S.R.L.(current)
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 0
- Profit
- -471 lei
- Rank RO
- #649.895
- LOR & STEF 2011 S.R.L.
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #651.601
- PIZZA PER TUTTI S.R.L.
- Revenue
- 15.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #645.967
- SASS SEVENSS MILSVET S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.4K
- Rank RO
- #643.566
- LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #649.890
- ICE CREAM ON WHEELS S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.4K
- Rank RO
- #649.889
- BARMAN MUA S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #649.920
- ROMINVEST KBI S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.4K
- Rank RO
- #649.864
- TESS CAFFETEQUE SRL
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.4K
- Rank RO
- #649.856
- SRS CUISINE SRL
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #649.953
- ROGGE BRASSERIE S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.1K
- Rank RO
- #649.977
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BAR FOR EVENTS S.R.L.(current) | 13.4K | 0 | -471 lei | #649.895 |
| LOR & STEF 2011 S.R.L. | 13.4K | 1 | 6.8K | #651.601 |
| PIZZA PER TUTTI S.R.L. | 15.2K | 1 | 2.3K | #645.967 |
| SASS SEVENSS MILSVET S.R.L. | 16K | 1 | -30.4K | #643.566 |
| LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L. | 14K | 1 | 5.4K | #649.890 |
| ICE CREAM ON WHEELS S.R.L. | 14K | 1 | -17.4K | #649.889 |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | 6.5K | #649.920 |
| ROMINVEST KBI S.R.L. | 14K | 1 | -22.4K | #649.864 |
| TESS CAFFETEQUE SRL | 14K | 1 | -33.4K | #649.856 |
| SRS CUISINE SRL | 13.9K | 1 | 8K | #649.953 |
| ROGGE BRASSERIE S.R.L. | 13.9K | 1 | -12.1K | #649.977 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BAR FOR EVENTS S.R.L.(you) | LOR & STEF 2011 S.R.L. | PIZZA PER TUTTI S.R.L. | SASS SEVENSS MILSVET S.R.L. | LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13.4K | 13.4K | 15.2K | 16K | 14K |
| Profit | -471 lei | 6.8K | 2.3K | -30.4K | 5.4K |
| Margin | -3,4% | 50,8% | 15,0% | -190,0% | 38,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BAR FOR EVENTS S.R.L.”.