GOURMERICA S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-31.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-260,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GOURMERICA S.R.L. este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.420 la cifra de afaceri, #25.327 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GOURMERICA S.R.L. este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -260.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.420 la cifra de afaceri, #25.327 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -39.1× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BUNATATI DE LA MIKA SRL | 12K | 1 | Alimentație și servicii |
| THE SIP S.R.L. | 11.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L. | 11.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L. | 11.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| PYTY PYT S.R.L. | 11.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| CVD TUCON S.R.L. | 11.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| PRIMESTATE IMOBILIARE TM S.R.L. | 11.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| BERLOGIA PUB SRL | 11.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| NESSI FOOD PLACE SRL | 11K | 1 | Alimentație și servicii |
| ALIMAR PIZZA S.R.L. | 10.9K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -260.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -31.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -31.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GOURMERICA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUNATATI DE LA MIKA SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #656.004
- THE SIP S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.8K
- Rank RO
- #656.234
- MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L.
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #656.571
- LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L.
- Revenue
- 11.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -357 lei
- Rank RO
- #656.925
- PYTY PYT S.R.L.
- Revenue
- 11.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #657.168
- CVD TUCON S.R.L.
- Revenue
- 11.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.1K
- Rank RO
- #657.239
- PRIMESTATE IMOBILIARE TM S.R.L.
- Revenue
- 11.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.1K
- Rank RO
- #658.700
- BERLOGIA PUB SRL
- Revenue
- 11.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.1K
- Rank RO
- #658.766
- NESSI FOOD PLACE SRL
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.7K
- Rank RO
- #659.005
- ALIMAR PIZZA S.R.L.
- Revenue
- 10.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #659.497
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUNATATI DE LA MIKA SRL | 12K | 1 | -13.9K | #656.004 |
| THE SIP S.R.L. | 11.9K | 1 | -25.8K | #656.234 |
| MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L. | 11.8K | 1 | -5.5K | #656.571 |
| LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L. | 11.7K | 1 | -357 lei | #656.925 |
| PYTY PYT S.R.L. | 11.6K | 1 | -14.6K | #657.168 |
| CVD TUCON S.R.L. | 11.6K | 1 | -2.1K | #657.239 |
| PRIMESTATE IMOBILIARE TM S.R.L. | 11.1K | 1 | -15.1K | #658.700 |
| BERLOGIA PUB SRL | 11.1K | 1 | -26.1K | #658.766 |
| NESSI FOOD PLACE SRL | 11K | 1 | -5.7K | #659.005 |
| ALIMAR PIZZA S.R.L. | 10.9K | 1 | -28.4K | #659.497 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GOURMERICA S.R.L.(you) | BUNATATI DE LA MIKA SRL | THE SIP S.R.L. | MONSIEUR CHOCCO SWEETS S.R.L. | LA PATRIK, NATY �I ANDREEA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 12K | 11.9K | 11.8K | 11.7K |
| Profit | -31.3K | -13.9K | -25.8K | -5.5K | -357 lei |
| Margin | -260,0% | -115,9% | -216,8% | -46,8% | -3,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GOURMERICA S.R.L.”.