IBROX TRADE CONSULTING SRL
Revenue
3.8M
2024
Profit
-18.5K
2024
Employees
15
2024
Margin
-0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IBROX TRADE CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 3.8M lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #1.037 la cifra de afaceri, #7.211 la profit, #978 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IBROX TRADE CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 3.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #1.037 la cifra de afaceri, #7.211 la profit, #978 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este -0.1× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VELENA ZORILOR SRL | 4.4M | 15 | Fabricare |
| GAMA METAL CONSTRUCT SRL | 4.2M | 16 | Fabricare |
| ENEXIS METAL S.R.L. | 4.3M | 15 | Fabricare |
| IPAD SERIE S.R.L. | 4.2M | 17 | Fabricare |
| BATTPET FORT S.R.L. | 4.5M | 15 | Fabricare |
| NAGEL HOLDING S.R.L. | 4.1M | 15 | Fabricare |
| SYSTEMSOLAR S.R.L. | 4.6M | 15 | Fabricare |
| METAL DESIGN INDUSTRY SRL | 4M | 13 | Fabricare |
| LUCIMET PROD SRL | 4.6M | 15 | Fabricare |
| RADUCONS IMPEX S.R.L. | 4.3M | 14 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.4%
- CA / angajat
- 286K
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.8M
- Profit net
- -18.5K
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.8M | -18.5K | 15 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IBROX TRADE CONSULTING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IBROX TRADE CONSULTING SRL(current)
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 15
- Profit
- -18.5K
- Rank RO
- #52.196
- VELENA ZORILOR SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 849K
- Rank RO
- #51.432
- GAMA METAL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 16
- Profit
- -185K
- Rank RO
- #52.954
- ENEXIS METAL S.R.L.
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 15
- Profit
- 467K
- Rank RO
- #52.064
- IPAD SERIE S.R.L.
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 17
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #53.476
- BATTPET FORT S.R.L.
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 15
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #50.512
- NAGEL HOLDING S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 15
- Profit
- 360K
- Rank RO
- #54.111
- SYSTEMSOLAR S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #49.103
- METAL DESIGN INDUSTRY SRL
- Revenue
- 4M
- Employees
- 13
- Profit
- 72.8K
- Rank RO
- #55.316
- LUCIMET PROD SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 654K
- Rank RO
- #48.993
- RADUCONS IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 14
- Profit
- 903K
- Rank RO
- #51.828
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IBROX TRADE CONSULTING SRL(current) | 3.8M | 15 | -18.5K | #52.196 |
| VELENA ZORILOR SRL | 4.4M | 15 | 849K | #51.432 |
| GAMA METAL CONSTRUCT SRL | 4.2M | 16 | -185K | #52.954 |
| ENEXIS METAL S.R.L. | 4.3M | 15 | 467K | #52.064 |
| IPAD SERIE S.R.L. | 4.2M | 17 | 118K | #53.476 |
| BATTPET FORT S.R.L. | 4.5M | 15 | 240K | #50.512 |
| NAGEL HOLDING S.R.L. | 4.1M | 15 | 360K | #54.111 |
| SYSTEMSOLAR S.R.L. | 4.6M | 15 | 1.3M | #49.103 |
| METAL DESIGN INDUSTRY SRL | 4M | 13 | 72.8K | #55.316 |
| LUCIMET PROD SRL | 4.6M | 15 | 654K | #48.993 |
| RADUCONS IMPEX S.R.L. | 4.3M | 14 | 903K | #51.828 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IBROX TRADE CONSULTING SRL(you) | VELENA ZORILOR SRL | GAMA METAL CONSTRUCT SRL | ENEXIS METAL S.R.L. | IPAD SERIE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.8M | 4.4M | 4.2M | 4.3M | 4.2M |
| Profit | -18.5K | 849K | -185K | 467K | 118K |
| Margin | -0,4% | 19,4% | -4,4% | 10,9% | 2,8% |
| Employees | 15 | 15 | 16 | 15 | 17 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IBROX TRADE CONSULTING SRL”.