GULVALRED CONSULT S.R.L.
Revenue
700K
2024
Profit
328K
2024
Employees
1
2024
Margin
46,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GULVALRED CONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 700K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.006 la cifra de afaceri, #3.439 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 46.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GULVALRED CONSULT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 700K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 46.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.006 la cifra de afaceri, #3.439 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 2.9× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SLARUTT EXPERT S.R.L. | 690K | 1 | Activități profesionale |
| CIPSIM PROIECT SRL | 720K | 1 | Activități profesionale |
| DIGHIHAUS S.R.L. | 683K | 1 | Activități profesionale |
| MYBAZON CORROSION SRL | 734K | 1 | Activități profesionale |
| MIRON COM SRL | 651K | 1 | Activități profesionale |
| UNIKTEHNO PROIECT SRL | 705K | 1 | Activități profesionale |
| VOLTIMPACT S.R.L. | 703K | 1 | Activități profesionale |
| ALTO INSPET SERV SRL | 703K | 1 | Activități profesionale |
| DSC CONCEPT S.R.L. | 703K | 1 | Activități profesionale |
| KITCHEN TAILORS S.R.L. | 706K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 46.5%
- CA / angajat
- 704K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 700K
- Profit net
- 328K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 700K | 328K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GULVALRED CONSULT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GULVALRED CONSULT S.R.L.(current)
- Revenue
- 700K
- Employees
- 1
- Profit
- 328K
- Rank RO
- #188.718
- SLARUTT EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 690K
- Employees
- 1
- Profit
- 279K
- Rank RO
- #190.958
- CIPSIM PROIECT SRL
- Revenue
- 720K
- Employees
- 1
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #186.355
- DIGHIHAUS S.R.L.
- Revenue
- 683K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.2K
- Rank RO
- #192.100
- MYBAZON CORROSION SRL
- Revenue
- 734K
- Employees
- 1
- Profit
- 201K
- Rank RO
- #184.310
- MIRON COM SRL
- Revenue
- 651K
- Employees
- 1
- Profit
- 396K
- Rank RO
- #197.423
- UNIKTEHNO PROIECT SRL
- Revenue
- 705K
- Employees
- 1
- Profit
- 550K
- Rank RO
- #188.596
- VOLTIMPACT S.R.L.
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.1K
- Rank RO
- #188.856
- ALTO INSPET SERV SRL
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 418K
- Rank RO
- #188.876
- DSC CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 226K
- Rank RO
- #188.880
- KITCHEN TAILORS S.R.L.
- Revenue
- 706K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.3K
- Rank RO
- #188.494
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GULVALRED CONSULT S.R.L.(current) | 700K | 1 | 328K | #188.718 |
| SLARUTT EXPERT S.R.L. | 690K | 1 | 279K | #190.958 |
| CIPSIM PROIECT SRL | 720K | 1 | 132K | #186.355 |
| DIGHIHAUS S.R.L. | 683K | 1 | -8.2K | #192.100 |
| MYBAZON CORROSION SRL | 734K | 1 | 201K | #184.310 |
| MIRON COM SRL | 651K | 1 | 396K | #197.423 |
| UNIKTEHNO PROIECT SRL | 705K | 1 | 550K | #188.596 |
| VOLTIMPACT S.R.L. | 703K | 1 | 27.1K | #188.856 |
| ALTO INSPET SERV SRL | 703K | 1 | 418K | #188.876 |
| DSC CONCEPT S.R.L. | 703K | 1 | 226K | #188.880 |
| KITCHEN TAILORS S.R.L. | 706K | 1 | -10.3K | #188.494 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GULVALRED CONSULT S.R.L.(you) | SLARUTT EXPERT S.R.L. | CIPSIM PROIECT SRL | DIGHIHAUS S.R.L. | MYBAZON CORROSION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 700K | 690K | 720K | 683K | 734K |
| Profit | 328K | 279K | 132K | -8.2K | 201K |
| Margin | 46,5% | 40,5% | 18,4% | -1,2% | 27,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GULVALRED CONSULT S.R.L.”.