VOLTIMPACT S.R.L.
Revenue
701K
2024
Profit
27.1K
2024
Employees
0
2024
Margin
3,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VOLTIMPACT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 701K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.009 la cifra de afaceri, #13.723 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VOLTIMPACT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 701K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.009 la cifra de afaceri, #13.723 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAPID PROIECT LEVEL S.R.L. | 706K | 1 | Activități profesionale |
| RAILROAD SHOP RARE� S.R.L. | 706K | 1 | Activități profesionale |
| ARH CONS PROIECT S.R.L. | 694K | 1 | Activități profesionale |
| NOVIARH S.R.L. | 716K | 1 | Activități profesionale |
| CR�NGU 80 S.R.L. | 717K | 1 | Activități profesionale |
| PROIECTARE PODURI AG S.R.L. | 717K | 1 | Activități profesionale |
| SMART ROAD DESIGN SRL | 688K | 1 | Activități profesionale |
| SMARTCONS PROJECT S.R.L. | 687K | 1 | Activități profesionale |
| PERSPECTIVE S.R.L. | 739K | 1 | Activități profesionale |
| ATELIER S37 S.R.L. | 666K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 701K
- Profit net
- 27.1K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 701K | 27.1K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VOLTIMPACT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VOLTIMPACT S.R.L.(current)
- Revenue
- 701K
- Employees
- 0
- Profit
- 27.1K
- Rank RO
- #188.856
- RAPID PROIECT LEVEL S.R.L.
- Revenue
- 706K
- Employees
- 1
- Profit
- 607K
- Rank RO
- #188.409
- RAILROAD SHOP RARE� S.R.L.
- Revenue
- 706K
- Employees
- 1
- Profit
- 365K
- Rank RO
- #188.368
- ARH CONS PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 694K
- Employees
- 1
- Profit
- 506K
- Rank RO
- #190.352
- NOVIARH S.R.L.
- Revenue
- 716K
- Employees
- 1
- Profit
- 212K
- Rank RO
- #186.945
- CR�NGU 80 S.R.L.
- Revenue
- 717K
- Employees
- 1
- Profit
- 572K
- Rank RO
- #186.866
- PROIECTARE PODURI AG S.R.L.
- Revenue
- 717K
- Employees
- 1
- Profit
- 541K
- Rank RO
- #186.773
- SMART ROAD DESIGN SRL
- Revenue
- 688K
- Employees
- 1
- Profit
- 473K
- Rank RO
- #191.307
- SMARTCONS PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 687K
- Employees
- 1
- Profit
- 255K
- Rank RO
- #191.357
- PERSPECTIVE S.R.L.
- Revenue
- 739K
- Employees
- 1
- Profit
- 454K
- Rank RO
- #183.529
- ATELIER S37 S.R.L.
- Revenue
- 666K
- Employees
- 1
- Profit
- 190K
- Rank RO
- #195.046
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VOLTIMPACT S.R.L.(current) | 701K | 0 | 27.1K | #188.856 |
| RAPID PROIECT LEVEL S.R.L. | 706K | 1 | 607K | #188.409 |
| RAILROAD SHOP RARE� S.R.L. | 706K | 1 | 365K | #188.368 |
| ARH CONS PROIECT S.R.L. | 694K | 1 | 506K | #190.352 |
| NOVIARH S.R.L. | 716K | 1 | 212K | #186.945 |
| CR�NGU 80 S.R.L. | 717K | 1 | 572K | #186.866 |
| PROIECTARE PODURI AG S.R.L. | 717K | 1 | 541K | #186.773 |
| SMART ROAD DESIGN SRL | 688K | 1 | 473K | #191.307 |
| SMARTCONS PROJECT S.R.L. | 687K | 1 | 255K | #191.357 |
| PERSPECTIVE S.R.L. | 739K | 1 | 454K | #183.529 |
| ATELIER S37 S.R.L. | 666K | 1 | 190K | #195.046 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VOLTIMPACT S.R.L.(you) | RAPID PROIECT LEVEL S.R.L. | RAILROAD SHOP RARE� S.R.L. | ARH CONS PROIECT S.R.L. | NOVIARH S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 701K | 706K | 706K | 694K | 716K |
| Profit | 27.1K | 607K | 365K | 506K | 212K |
| Margin | 3,9% | 86,0% | 51,7% | 73,0% | 29,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VOLTIMPACT S.R.L.”.