ENDORFINA CONCEPT S.R.L.
Revenue
2.1M
2024
Profit
431K
2024
Employees
8
2024
Margin
20,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENDORFINA CONCEPT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.907 la cifra de afaceri, #2.653 la profit, #1.193 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 20.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENDORFINA CONCEPT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 20.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.907 la cifra de afaceri, #2.653 la profit, #1.193 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 2.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 2.9× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DHM ENGINEERING SERVICES SRL | 2.1M | 8 | Activități profesionale |
| GEOMODEL S.R.L. | 2.1M | 8 | Activități profesionale |
| SUESS CONSULTING ROMANIA S.R.L. | 2.1M | 8 | Activități profesionale |
| PAUL & COSMIN ITP S.R.L. | 2.1M | 9 | Activități profesionale |
| SMA CONSTRUCT SRL | 1.8M | 8 | Activități profesionale |
| EXCELTOP SRL | 2.4M | 8 | Activități profesionale |
| VISORO GLOBAL SRL | 2.1M | 7 | Activități profesionale |
| TRANS FORM S.R.L. | 2M | 9 | Activități profesionale |
| ARGIF PROIECT SRL | 2.1M | 8 | Activități profesionale |
| ARCHITECTURE STUDIO SRL | 2.1M | 8 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CLUJ
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 20.6%
- CA / angajat
- 262K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.1M
- Profit net
- 431K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1M | 431K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENDORFINA CONCEPT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENDORFINA CONCEPT S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 431K
- Rank RO
- #92.303
- DHM ENGINEERING SERVICES SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 225K
- Rank RO
- #93.275
- GEOMODEL S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 650K
- Rank RO
- #93.460
- SUESS CONSULTING ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 173K
- Rank RO
- #93.672
- PAUL & COSMIN ITP S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 9
- Profit
- 315K
- Rank RO
- #92.045
- SMA CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 8
- Profit
- 19.7K
- Rank RO
- #102.149
- EXCELTOP SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #81.883
- VISORO GLOBAL SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 286K
- Rank RO
- #92.825
- TRANS FORM S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 9
- Profit
- 33K
- Rank RO
- #93.867
- ARGIF PROIECT SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 482K
- Rank RO
- #92.852
- ARCHITECTURE STUDIO SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #91.544
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENDORFINA CONCEPT S.R.L.(current) | 2.1M | 8 | 431K | #92.303 |
| DHM ENGINEERING SERVICES SRL | 2.1M | 8 | 225K | #93.275 |
| GEOMODEL S.R.L. | 2.1M | 8 | 650K | #93.460 |
| SUESS CONSULTING ROMANIA S.R.L. | 2.1M | 8 | 173K | #93.672 |
| PAUL & COSMIN ITP S.R.L. | 2.1M | 9 | 315K | #92.045 |
| SMA CONSTRUCT SRL | 1.8M | 8 | 19.7K | #102.149 |
| EXCELTOP SRL | 2.4M | 8 | 1.2M | #81.883 |
| VISORO GLOBAL SRL | 2.1M | 7 | 286K | #92.825 |
| TRANS FORM S.R.L. | 2M | 9 | 33K | #93.867 |
| ARGIF PROIECT SRL | 2.1M | 8 | 482K | #92.852 |
| ARCHITECTURE STUDIO SRL | 2.1M | 8 | 109K | #91.544 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENDORFINA CONCEPT S.R.L.(you) | DHM ENGINEERING SERVICES SRL | GEOMODEL S.R.L. | SUESS CONSULTING ROMANIA S.R.L. | PAUL & COSMIN ITP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.1M | 2.1M | 2.1M | 2.1M | 2.1M |
| Profit | 431K | 225K | 650K | 173K | 315K |
| Margin | 20,6% | 10,9% | 31,6% | 8,5% | 15,0% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENDORFINA CONCEPT S.R.L.”.