CORYMARIO DONUT SRL
Revenue
4K
2024
Profit
1.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
38,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CORYMARIO DONUT SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 4K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.122 la cifra de afaceri, #6.014 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CORYMARIO DONUT SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 38.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.122 la cifra de afaceri, #6.014 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 7.9× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SABIMAR SRL | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| MUNIRED SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| STEFCONDEER SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| NUTRINUTS S.R.L. | 3.9K | 1 | Industria alimentară |
| M�CEL�RIA JUP�NUL S.R.L. | 3.9K | 1 | Industria alimentară |
| MOARA NOUA S.R.L. | 3.9K | 1 | Industria alimentară |
| NUTRITECH SUPPLEMENTS SRL | 3.9K | 1 | Industria alimentară |
| ANLAND PROD SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| BENI&NICO SRL-D | 4K | 1 | Industria alimentară |
| CASA DE LA FERM� S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 38.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4K
- Profit net
- 1.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4K | 1.5K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CORYMARIO DONUT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CORYMARIO DONUT SRL(current)
- Revenue
- 4K
- Employees
- 0
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #687.172
- SABIMAR SRL
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.8K
- Rank RO
- #688.258
- MUNIRED SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 800 lei
- Rank RO
- #687.220
- STEFCONDEER SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #687.083
- NUTRINUTS S.R.L.
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.3K
- Rank RO
- #687.255
- M�CEL�RIA JUP�NUL S.R.L.
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.7K
- Rank RO
- #687.260
- MOARA NOUA S.R.L.
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #687.270
- NUTRITECH SUPPLEMENTS SRL
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #687.270
- ANLAND PROD SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -214 lei
- Rank RO
- #687.032
- BENI&NICO SRL-D
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.4K
- Rank RO
- #686.736
- CASA DE LA FERM� S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #686.736
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CORYMARIO DONUT SRL(current) | 4K | 0 | 1.5K | #687.172 |
| SABIMAR SRL | 3.7K | 1 | -65.8K | #688.258 |
| MUNIRED SRL | 4K | 1 | 800 lei | #687.220 |
| STEFCONDEER SRL | 4K | 1 | 3.3K | #687.083 |
| NUTRINUTS S.R.L. | 3.9K | 1 | -35.3K | #687.255 |
| M�CEL�RIA JUP�NUL S.R.L. | 3.9K | 1 | -27.7K | #687.260 |
| MOARA NOUA S.R.L. | 3.9K | 1 | -9.4K | #687.270 |
| NUTRITECH SUPPLEMENTS SRL | 3.9K | 1 | -3.1K | #687.270 |
| ANLAND PROD SRL | 4K | 1 | -214 lei | #687.032 |
| BENI&NICO SRL-D | 4K | 1 | -14.4K | #686.736 |
| CASA DE LA FERM� S.R.L. | 4K | 1 | -13.9K | #686.736 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CORYMARIO DONUT SRL(you) | SABIMAR SRL | MUNIRED SRL | STEFCONDEER SRL | NUTRINUTS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4K | 3.7K | 4K | 4K | 3.9K |
| Profit | 1.5K | -65.8K | 800 lei | 3.3K | -35.3K |
| Margin | 38,6% | -1770,8% | 20,3% | 84,0% | -896,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CORYMARIO DONUT SRL”.