BENI&NICO SRL-D
Revenue
0 lei
2024
Profit
-14.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-360,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BENI&NICO SRL-D este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BIHOR (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.113 la cifra de afaceri, #10.247 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BENI&NICO SRL-D este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BIHOR (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -360.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.113 la cifra de afaceri, #10.247 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este -73.7× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| COLDAN CATERING S.R.L. | 3.5K | 1 | Industria alimentară |
| CASA DE LA FERM� S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
| COLIBITA PRODUS TRADITIONAL S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
| MARUL DE AUR S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
| PORCHETTA FRATII DAMIAN S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
| WEGAMOLD-NORD SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| ANLAND PROD SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| STEFCONDEER SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| CORYMARIO DONUT SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| URSU� MEAT S.R.L. | 4K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -360.1%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -14.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -14.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BENI&NICO SRL-D — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- COLDAN CATERING S.R.L.
- Revenue
- 3.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #689.172
- CASA DE LA FERM� S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #686.736
- COLIBITA PRODUS TRADITIONAL S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -168K
- Rank RO
- #686.736
- MARUL DE AUR S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.3K
- Rank RO
- #686.736
- PORCHETTA FRATII DAMIAN S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #686.736
- WEGAMOLD-NORD SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.7K
- Rank RO
- #686.736
- ANLAND PROD SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -214 lei
- Rank RO
- #687.032
- STEFCONDEER SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #687.083
- CORYMARIO DONUT SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #687.172
- URSU� MEAT S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.1K
- Rank RO
- #686.548
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| COLDAN CATERING S.R.L. | 3.5K | 1 | -3.7K | #689.172 |
| CASA DE LA FERM� S.R.L. | 4K | 1 | -13.9K | #686.736 |
| COLIBITA PRODUS TRADITIONAL S.R.L. | 4K | 1 | -168K | #686.736 |
| MARUL DE AUR S.R.L. | 4K | 1 | -12.3K | #686.736 |
| PORCHETTA FRATII DAMIAN S.R.L. | 4K | 1 | 1.9K | #686.736 |
| WEGAMOLD-NORD SRL | 4K | 1 | -25.7K | #686.736 |
| ANLAND PROD SRL | 4K | 1 | -214 lei | #687.032 |
| STEFCONDEER SRL | 4K | 1 | 3.3K | #687.083 |
| CORYMARIO DONUT SRL | 4K | 1 | 1.5K | #687.172 |
| URSU� MEAT S.R.L. | 4K | 1 | -2.1K | #686.548 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BENI&NICO SRL-D(you) | COLDAN CATERING S.R.L. | CASA DE LA FERM� S.R.L. | COLIBITA PRODUS TRADITIONAL S.R.L. | MARUL DE AUR S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 3.5K | 4K | 4K | 4K |
| Profit | -14.4K | -3.7K | -13.9K | -168K | -12.3K |
| Margin | -360,1% | -105,3% | -346,6% | -4202,0% | -308,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BENI&NICO SRL-D”.