SABIMAR SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-65.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
-1770,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SABIMAR SRL este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.135 la cifra de afaceri, #12.102 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SABIMAR SRL este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BUZAU (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1770.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.135 la cifra de afaceri, #12.102 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este -362.7× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CORYMARIO DONUT SRL | 4K | 1 | Industria alimentară |
| LABORATOR AMY DENISA SRL | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| COOPERATIVA AGRICOL� "APICOLA OBREJA" | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| LA GELU MORARELUL S.R.L. | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| MEAT MASTERS COMPANY SRL | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| CLEMENTINA FOOD S.R.L. | 3.7K | 1 | Industria alimentară |
| FAST FOOD NICU �I VIORICA SRL-D | 3.8K | 1 | Industria alimentară |
| FERMA BUNESCU S.R.L. | 3.8K | 1 | Industria alimentară |
| K&D BIO S�H�TENI S.R.L. | 3.8K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50624914) | 3.6K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1770.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -65.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -65.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SABIMAR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CORYMARIO DONUT SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #687.172
- LABORATOR AMY DENISA SRL
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.7K
- Rank RO
- #688.264
- COOPERATIVA AGRICOL� "APICOLA OBREJA"
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #688.298
- LA GELU MORARELUL S.R.L.
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.6K
- Rank RO
- #688.348
- MEAT MASTERS COMPANY SRL
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #688.437
- CLEMENTINA FOOD S.R.L.
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -78.2K
- Rank RO
- #688.462
- FAST FOOD NICU �I VIORICA SRL-D
- Revenue
- 3.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #687.976
- FERMA BUNESCU S.R.L.
- Revenue
- 3.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.8K
- Rank RO
- #687.960
- K&D BIO S�H�TENI S.R.L.
- Revenue
- 3.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -66.3K
- Rank RO
- #687.908
- Firma (CUI 50624914)
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #688.608
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CORYMARIO DONUT SRL | 4K | 1 | 1.5K | #687.172 |
| LABORATOR AMY DENISA SRL | 3.7K | 1 | -40.7K | #688.264 |
| COOPERATIVA AGRICOL� "APICOLA OBREJA" | 3.7K | 1 | 1.3K | #688.298 |
| LA GELU MORARELUL S.R.L. | 3.7K | 1 | -18.6K | #688.348 |
| MEAT MASTERS COMPANY SRL | 3.7K | 1 | 1.2K | #688.437 |
| CLEMENTINA FOOD S.R.L. | 3.7K | 1 | -78.2K | #688.462 |
| FAST FOOD NICU �I VIORICA SRL-D | 3.8K | 1 | -5.1K | #687.976 |
| FERMA BUNESCU S.R.L. | 3.8K | 1 | -7.8K | #687.960 |
| K&D BIO S�H�TENI S.R.L. | 3.8K | 1 | -66.3K | #687.908 |
| Firma (CUI 50624914) | 3.6K | 1 | -9.9K | #688.608 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SABIMAR SRL(you) | CORYMARIO DONUT SRL | LABORATOR AMY DENISA SRL | COOPERATIVA AGRICOL� "APICOLA OBREJA" | LA GELU MORARELUL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 4K | 3.7K | 3.7K | 3.7K |
| Profit | -65.8K | 1.5K | -40.7K | 1.3K | -18.6K |
| Margin | -1770,8% | 38,6% | -1096,3% | 36,2% | -503,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SABIMAR SRL”.