CLEANLUX PROFESIONAL SRL
Revenue
2.3M
2024
Profit
607K
2024
Employees
23
2024
Margin
26,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CLEANLUX PROFESIONAL SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #460 la cifra de afaceri, #376 la profit, #262 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CLEANLUX PROFESIONAL SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #460 la cifra de afaceri, #376 la profit, #262 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.9× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 4.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UNIVERSAL CLEANING SERVICES S.R.L. | 2.4M | 23 | Activități profesionale |
| CONFIDENT SERV S.R.L. | 2.3M | 25 | Activități profesionale |
| DECA TRANS EUROPE S.R.L. | 2.4M | 22 | Activități profesionale |
| JBS TOTAL S.R.L. | 2.8M | 22 | Activități profesionale |
| ARCA SOLUTIONS SRL | 2.3M | 21 | Activități profesionale |
| LUCSORIA SRL | 2.5M | 25 | Activități profesionale |
| HAROLD MOBIL SRL | 2.3M | 20 | Activități profesionale |
| DELALI SRL | 2.1M | 24 | Activități profesionale |
| ECEZ SERV SRL | 2.2M | 20 | Activități profesionale |
| THE HAPPY VIEW COMPANY S.R.L. | 2.5M | 21 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 26.3%
- CA / angajat
- 100K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3M
- Profit net
- 607K
- Angajați
- 23
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3M | 607K | 23 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CLEANLUX PROFESIONAL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CLEANLUX PROFESIONAL SRL(current)
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 23
- Profit
- 607K
- Rank RO
- #85.226
- UNIVERSAL CLEANING SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 23
- Profit
- 782K
- Rank RO
- #81.760
- CONFIDENT SERV S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 25
- Profit
- 362K
- Rank RO
- #85.875
- DECA TRANS EUROPE S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 22
- Profit
- 492K
- Rank RO
- #81.575
- JBS TOTAL S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 22
- Profit
- 300K
- Rank RO
- #71.332
- ARCA SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 21
- Profit
- 99.7K
- Rank RO
- #86.821
- LUCSORIA SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 25
- Profit
- 196K
- Rank RO
- #80.408
- HAROLD MOBIL SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 20
- Profit
- 338K
- Rank RO
- #86.275
- DELALI SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 24
- Profit
- 620K
- Rank RO
- #93.482
- ECEZ SERV SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 20
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #87.425
- THE HAPPY VIEW COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 21
- Profit
- 835K
- Rank RO
- #78.693
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CLEANLUX PROFESIONAL SRL(current) | 2.3M | 23 | 607K | #85.226 |
| UNIVERSAL CLEANING SERVICES S.R.L. | 2.4M | 23 | 782K | #81.760 |
| CONFIDENT SERV S.R.L. | 2.3M | 25 | 362K | #85.875 |
| DECA TRANS EUROPE S.R.L. | 2.4M | 22 | 492K | #81.575 |
| JBS TOTAL S.R.L. | 2.8M | 22 | 300K | #71.332 |
| ARCA SOLUTIONS SRL | 2.3M | 21 | 99.7K | #86.821 |
| LUCSORIA SRL | 2.5M | 25 | 196K | #80.408 |
| HAROLD MOBIL SRL | 2.3M | 20 | 338K | #86.275 |
| DELALI SRL | 2.1M | 24 | 620K | #93.482 |
| ECEZ SERV SRL | 2.2M | 20 | 7.6K | #87.425 |
| THE HAPPY VIEW COMPANY S.R.L. | 2.5M | 21 | 835K | #78.693 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CLEANLUX PROFESIONAL SRL(you) | UNIVERSAL CLEANING SERVICES S.R.L. | CONFIDENT SERV S.R.L. | DECA TRANS EUROPE S.R.L. | JBS TOTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3M | 2.4M | 2.3M | 2.4M | 2.8M |
| Profit | 607K | 782K | 362K | 492K | 300K |
| Margin | 26,3% | 32,4% | 15,8% | 20,3% | 10,5% |
| Employees | 23 | 23 | 25 | 22 | 22 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CLEANLUX PROFESIONAL SRL”.