TESS CAFFETEQUE SRL
Revenue
10.6K
2024
Profit
-33.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-238,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TESS CAFFETEQUE SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 10.6K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.272 la cifra de afaceri, #25.525 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TESS CAFFETEQUE SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 10.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -238.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.272 la cifra de afaceri, #25.525 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -35.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAIAMAD FOOD S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| SILVADUN S.R.L. | 14.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| DOMAS S.R.L. | 15.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| ROMINVEST KBI S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| ICE CREAM ON WHEELS S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| BAR FOR EVENTS S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| KOSTALAC S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| BUNGET DANMAD S.R.L. | 14K | 1 | Alimentație și servicii |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -238.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 10.6K
- Profit net
- -33.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 10.6K | -33.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TESS CAFFETEQUE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TESS CAFFETEQUE SRL(current)
- Revenue
- 10.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -33.4K
- Rank RO
- #649.856
- RAIAMAD FOOD S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.2K
- Rank RO
- #650.130
- SILVADUN S.R.L.
- Revenue
- 14.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 31.5K
- Rank RO
- #649.400
- DOMAS S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #645.355
- ROMINVEST KBI S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.4K
- Rank RO
- #649.864
- ICE CREAM ON WHEELS S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.4K
- Rank RO
- #649.889
- LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #649.890
- BAR FOR EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -471 lei
- Rank RO
- #649.895
- KOSTALAC S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- 244 lei
- Rank RO
- #649.705
- BUNGET DANMAD S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #649.698
- BARMAN MUA S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #649.920
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TESS CAFFETEQUE SRL(current) | 10.6K | 0 | -33.4K | #649.856 |
| RAIAMAD FOOD S.R.L. | 13.9K | 1 | -15.2K | #650.130 |
| SILVADUN S.R.L. | 14.1K | 1 | 31.5K | #649.400 |
| DOMAS S.R.L. | 15.4K | 1 | 1.1K | #645.355 |
| ROMINVEST KBI S.R.L. | 14K | 1 | -22.4K | #649.864 |
| ICE CREAM ON WHEELS S.R.L. | 14K | 1 | -17.4K | #649.889 |
| LA PUNCEA DE LA SASCA S.R.L. | 14K | 1 | 5.4K | #649.890 |
| BAR FOR EVENTS S.R.L. | 14K | 1 | -471 lei | #649.895 |
| KOSTALAC S.R.L. | 14K | 1 | 244 lei | #649.705 |
| BUNGET DANMAD S.R.L. | 14K | 1 | 2.3K | #649.698 |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | 6.5K | #649.920 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TESS CAFFETEQUE SRL(you) | RAIAMAD FOOD S.R.L. | SILVADUN S.R.L. | DOMAS S.R.L. | ROMINVEST KBI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 10.6K | 13.9K | 14.1K | 15.4K | 14K |
| Profit | -33.4K | -15.2K | 31.5K | 1.1K | -22.4K |
| Margin | -238,8% | -109,9% | 223,4% | 7,3% | -160,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TESS CAFFETEQUE SRL”.