VVV TOUR SRL
Revenue
245K
2024
Profit
62.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
23,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VVV TOUR SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 245K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.363 la cifra de afaceri, #1.005 la profit, #996 la număr angajați din 3.771 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VVV TOUR SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 245K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.363 la cifra de afaceri, #1.005 la profit, #996 la număr angajați din 3.771 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 79) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 6.9%
- Angajați medie
- 2
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 79) — 2024
Industry size
6.6B
RON revenue
Total companies
3.771
Total employees
7.973
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ITALIAN WINE TOUR S.R.L. | 275K | 1 | Activități profesionale |
| RETREAT NATURAL S.R.L. | 280K | 1 | Activități profesionale |
| SAFARI RMM S.R.L. | 286K | 1 | Activități profesionale |
| ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. | 288K | 1 | Activități profesionale |
| BLU TOURS TRAVEL S.R.L. | 292K | 1 | Activități profesionale |
| TRANSILVANIANTRAVELLER SRL | 294K | 1 | Activități profesionale |
| YOLO TRAVEL AGENCY SRL | 241K | 1 | Activități profesionale |
| NAPOCA VOYAGE S.R.L. | 297K | 1 | Activități profesionale |
| BRITISH EXPLORE S.R.L. | 298K | 1 | Activități profesionale |
| TRANSILVANIA LIVE S.R.L. | 237K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 79)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 23.3%
- CA / angajat
- 268K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 245K
- Profit net
- 62.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 245K | 62.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VVV TOUR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VVV TOUR SRL(current)
- Revenue
- 245K
- Employees
- 1
- Profit
- 62.3K
- Rank RO
- #333.662
- ITALIAN WINE TOUR S.R.L.
- Revenue
- 275K
- Employees
- 1
- Profit
- 95.1K
- Rank RO
- #327.847
- RETREAT NATURAL S.R.L.
- Revenue
- 280K
- Employees
- 1
- Profit
- -128K
- Rank RO
- #323.585
- SAFARI RMM S.R.L.
- Revenue
- 286K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.6K
- Rank RO
- #318.286
- ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L.
- Revenue
- 288K
- Employees
- 1
- Profit
- 162K
- Rank RO
- #315.884
- BLU TOURS TRAVEL S.R.L.
- Revenue
- 292K
- Employees
- 1
- Profit
- 88K
- Rank RO
- #311.169
- TRANSILVANIANTRAVELLER SRL
- Revenue
- 294K
- Employees
- 1
- Profit
- 79.3K
- Rank RO
- #308.366
- YOLO TRAVEL AGENCY SRL
- Revenue
- 241K
- Employees
- 1
- Profit
- 81.6K
- Rank RO
- #353.852
- NAPOCA VOYAGE S.R.L.
- Revenue
- 297K
- Employees
- 1
- Profit
- 48.7K
- Rank RO
- #303.765
- BRITISH EXPLORE S.R.L.
- Revenue
- 298K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #303.113
- TRANSILVANIA LIVE S.R.L.
- Revenue
- 237K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.7K
- Rank RO
- #356.700
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VVV TOUR SRL(current) | 245K | 1 | 62.3K | #333.662 |
| ITALIAN WINE TOUR S.R.L. | 275K | 1 | 95.1K | #327.847 |
| RETREAT NATURAL S.R.L. | 280K | 1 | -128K | #323.585 |
| SAFARI RMM S.R.L. | 286K | 1 | -35.6K | #318.286 |
| ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. | 288K | 1 | 162K | #315.884 |
| BLU TOURS TRAVEL S.R.L. | 292K | 1 | 88K | #311.169 |
| TRANSILVANIANTRAVELLER SRL | 294K | 1 | 79.3K | #308.366 |
| YOLO TRAVEL AGENCY SRL | 241K | 1 | 81.6K | #353.852 |
| NAPOCA VOYAGE S.R.L. | 297K | 1 | 48.7K | #303.765 |
| BRITISH EXPLORE S.R.L. | 298K | 1 | 11.1K | #303.113 |
| TRANSILVANIA LIVE S.R.L. | 237K | 1 | 26.7K | #356.700 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VVV TOUR SRL(you) | ITALIAN WINE TOUR S.R.L. | RETREAT NATURAL S.R.L. | SAFARI RMM S.R.L. | ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 245K | 275K | 280K | 286K | 288K |
| Profit | 62.3K | 95.1K | -128K | -35.6K | 162K |
| Margin | 23,3% | 34,6% | -45,7% | -12,4% | 56,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VVV TOUR SRL”.