NAPOCA VOYAGE S.R.L.
Revenue
297K
2024
Profit
48.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
16,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NAPOCA VOYAGE S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 297K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.241 la cifra de afaceri, #1.126 la profit, #2.399 la număr angajați din 3.771 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NAPOCA VOYAGE S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 297K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.241 la cifra de afaceri, #1.126 la profit, #2.399 la număr angajați din 3.771 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 79) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 6.9%
- Angajați medie
- 2
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 79) — 2024
Industry size
6.6B
RON revenue
Total companies
3.771
Total employees
7.973
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BRITISH EXPLORE S.R.L. | 298K | 1 | Activități profesionale |
| TRANSILVANIANTRAVELLER SRL | 294K | 1 | Activități profesionale |
| BLU TOURS TRAVEL S.R.L. | 292K | 1 | Activități profesionale |
| ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. | 288K | 1 | Activități profesionale |
| SAFARI RMM S.R.L. | 286K | 1 | Activități profesionale |
| CROSSING OCEANS S.R.L. | 311K | 1 | Activități profesionale |
| PINK PANTHER TEAM SRL | 315K | 1 | Activități profesionale |
| RETREAT NATURAL S.R.L. | 280K | 1 | Activități profesionale |
| ATLASIO S.R.L. | 318K | 1 | Activități profesionale |
| ADANTE TRADE S.R.L. | 320K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 79)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 16.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 34%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 297K
- Profit net
- 48.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 297K | 48.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NAPOCA VOYAGE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NAPOCA VOYAGE S.R.L.(current)
- Revenue
- 297K
- Employees
- 0
- Profit
- 48.7K
- Rank RO
- #303.765
- BRITISH EXPLORE S.R.L.
- Revenue
- 298K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #303.113
- TRANSILVANIANTRAVELLER SRL
- Revenue
- 294K
- Employees
- 1
- Profit
- 79.3K
- Rank RO
- #308.366
- BLU TOURS TRAVEL S.R.L.
- Revenue
- 292K
- Employees
- 1
- Profit
- 88K
- Rank RO
- #311.169
- ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L.
- Revenue
- 288K
- Employees
- 1
- Profit
- 162K
- Rank RO
- #315.884
- SAFARI RMM S.R.L.
- Revenue
- 286K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.6K
- Rank RO
- #318.286
- CROSSING OCEANS S.R.L.
- Revenue
- 311K
- Employees
- 1
- Profit
- 180K
- Rank RO
- #291.589
- PINK PANTHER TEAM SRL
- Revenue
- 315K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.3K
- Rank RO
- #289.824
- RETREAT NATURAL S.R.L.
- Revenue
- 280K
- Employees
- 1
- Profit
- -128K
- Rank RO
- #323.585
- ATLASIO S.R.L.
- Revenue
- 318K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.4K
- Rank RO
- #288.448
- ADANTE TRADE S.R.L.
- Revenue
- 320K
- Employees
- 1
- Profit
- -693 lei
- Rank RO
- #287.696
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NAPOCA VOYAGE S.R.L.(current) | 297K | 0 | 48.7K | #303.765 |
| BRITISH EXPLORE S.R.L. | 298K | 1 | 11.1K | #303.113 |
| TRANSILVANIANTRAVELLER SRL | 294K | 1 | 79.3K | #308.366 |
| BLU TOURS TRAVEL S.R.L. | 292K | 1 | 88K | #311.169 |
| ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. | 288K | 1 | 162K | #315.884 |
| SAFARI RMM S.R.L. | 286K | 1 | -35.6K | #318.286 |
| CROSSING OCEANS S.R.L. | 311K | 1 | 180K | #291.589 |
| PINK PANTHER TEAM SRL | 315K | 1 | 18.3K | #289.824 |
| RETREAT NATURAL S.R.L. | 280K | 1 | -128K | #323.585 |
| ATLASIO S.R.L. | 318K | 1 | -19.4K | #288.448 |
| ADANTE TRADE S.R.L. | 320K | 1 | -693 lei | #287.696 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NAPOCA VOYAGE S.R.L.(you) | BRITISH EXPLORE S.R.L. | TRANSILVANIANTRAVELLER SRL | BLU TOURS TRAVEL S.R.L. | ALL 4 TRAVEL EXPERIENCE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 297K | 298K | 294K | 292K | 288K |
| Profit | 48.7K | 11.1K | 79.3K | 88K | 162K |
| Margin | 16,4% | 3,7% | 26,9% | 30,1% | 56,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NAPOCA VOYAGE S.R.L.”.