VIOMARCY FOREST S.R.L.
Revenue
188K
2024
Profit
-36.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
-19,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VIOMARCY FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 188K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.969 la cifra de afaceri, #4.138 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VIOMARCY FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 188K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -19.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.969 la cifra de afaceri, #4.138 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -4.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SORA DUMITRU FOREST SRL | 200K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DNA FOREST S.R.L. | 192K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CIUC FOREST S.R.L. | 191K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| LOGING FOREST S.R.L. | 193K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L. | 190K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NICORAL FOREST SRL | 190K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PETRO COSMIN FOREST S.R.L. | 194K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BUDAN MYK FORST S.R.L. | 189K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| MARY PRODLEMN SRL | 196K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ANCSACARBO S.R.L. | 188K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -19.3%
- CA / angajat
- 95.9K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 44%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 188K
- Profit net
- -36.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 188K | -36.9K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VIOMARCY FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VIOMARCY FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 188K
- Employees
- 2
- Profit
- -36.9K
- Rank RO
- #394.373
- SORA DUMITRU FOREST SRL
- Revenue
- 200K
- Employees
- 2
- Profit
- 45.3K
- Rank RO
- #386.763
- DNA FOREST S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 2
- Profit
- 73.8K
- Rank RO
- #394.029
- CIUC FOREST S.R.L.
- Revenue
- 191K
- Employees
- 2
- Profit
- -117K
- Rank RO
- #394.917
- LOGING FOREST S.R.L.
- Revenue
- 193K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #392.983
- OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L.
- Revenue
- 190K
- Employees
- 2
- Profit
- -101K
- Rank RO
- #395.766
- NICORAL FOREST SRL
- Revenue
- 190K
- Employees
- 2
- Profit
- 620 lei
- Rank RO
- #395.910
- PETRO COSMIN FOREST S.R.L.
- Revenue
- 194K
- Employees
- 2
- Profit
- -698K
- Rank RO
- #392.188
- BUDAN MYK FORST S.R.L.
- Revenue
- 189K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #396.655
- MARY PRODLEMN SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #390.950
- ANCSACARBO S.R.L.
- Revenue
- 188K
- Employees
- 2
- Profit
- -7.1K
- Rank RO
- #397.927
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VIOMARCY FOREST S.R.L.(current) | 188K | 2 | -36.9K | #394.373 |
| SORA DUMITRU FOREST SRL | 200K | 2 | 45.3K | #386.763 |
| DNA FOREST S.R.L. | 192K | 2 | 73.8K | #394.029 |
| CIUC FOREST S.R.L. | 191K | 2 | -117K | #394.917 |
| LOGING FOREST S.R.L. | 193K | 2 | 6.2K | #392.983 |
| OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L. | 190K | 2 | -101K | #395.766 |
| NICORAL FOREST SRL | 190K | 2 | 620 lei | #395.910 |
| PETRO COSMIN FOREST S.R.L. | 194K | 2 | -698K | #392.188 |
| BUDAN MYK FORST S.R.L. | 189K | 2 | 16.9K | #396.655 |
| MARY PRODLEMN SRL | 196K | 2 | -31.7K | #390.950 |
| ANCSACARBO S.R.L. | 188K | 2 | -7.1K | #397.927 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VIOMARCY FOREST S.R.L.(you) | SORA DUMITRU FOREST SRL | DNA FOREST S.R.L. | CIUC FOREST S.R.L. | LOGING FOREST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 188K | 200K | 192K | 191K | 193K |
| Profit | -36.9K | 45.3K | 73.8K | -117K | 6.2K |
| Margin | -19,3% | 22,6% | 38,4% | -61,1% | 3,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VIOMARCY FOREST S.R.L.”.