LOGING FOREST S.R.L.
Revenue
170K
2024
Profit
6.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
3,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOGING FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 170K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.960 la cifra de afaceri, #2.309 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOGING FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 170K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.960 la cifra de afaceri, #2.309 la profit, #1.863 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MYF POP TREES S.R.L. | 197K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| VLADMARLAR SRL | 206K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DRAGOSOF FOREST S.R.L. | 216K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PETRO COSMIN FOREST S.R.L. | 194K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DNA FOREST S.R.L. | 192K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| VIOMARCY FOREST S.R.L. | 192K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CIUC FOREST S.R.L. | 191K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| MARY PRODLEMN SRL | 196K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L. | 190K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NICORAL FOREST SRL | 190K | 2 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.2%
- CA / angajat
- 96.6K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 44%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 170K
- Profit net
- 6.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 170K | 6.2K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOGING FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOGING FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 170K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #392.983
- MYF POP TREES S.R.L.
- Revenue
- 197K
- Employees
- 2
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #389.434
- VLADMARLAR SRL
- Revenue
- 206K
- Employees
- 2
- Profit
- 46.1K
- Rank RO
- #382.288
- DRAGOSOF FOREST S.R.L.
- Revenue
- 216K
- Employees
- 2
- Profit
- 640 lei
- Rank RO
- #373.601
- PETRO COSMIN FOREST S.R.L.
- Revenue
- 194K
- Employees
- 2
- Profit
- -698K
- Rank RO
- #392.188
- DNA FOREST S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 2
- Profit
- 73.8K
- Rank RO
- #394.029
- VIOMARCY FOREST S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 2
- Profit
- -36.9K
- Rank RO
- #394.373
- CIUC FOREST S.R.L.
- Revenue
- 191K
- Employees
- 2
- Profit
- -117K
- Rank RO
- #394.917
- MARY PRODLEMN SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #390.950
- OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L.
- Revenue
- 190K
- Employees
- 2
- Profit
- -101K
- Rank RO
- #395.766
- NICORAL FOREST SRL
- Revenue
- 190K
- Employees
- 2
- Profit
- 620 lei
- Rank RO
- #395.910
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOGING FOREST S.R.L.(current) | 170K | 2 | 6.2K | #392.983 |
| MYF POP TREES S.R.L. | 197K | 2 | 36.2K | #389.434 |
| VLADMARLAR SRL | 206K | 2 | 46.1K | #382.288 |
| DRAGOSOF FOREST S.R.L. | 216K | 2 | 640 lei | #373.601 |
| PETRO COSMIN FOREST S.R.L. | 194K | 2 | -698K | #392.188 |
| DNA FOREST S.R.L. | 192K | 2 | 73.8K | #394.029 |
| VIOMARCY FOREST S.R.L. | 192K | 2 | -36.9K | #394.373 |
| CIUC FOREST S.R.L. | 191K | 2 | -117K | #394.917 |
| MARY PRODLEMN SRL | 196K | 2 | -31.7K | #390.950 |
| OB�R�IA GROUP FOREST S.R.L. | 190K | 2 | -101K | #395.766 |
| NICORAL FOREST SRL | 190K | 2 | 620 lei | #395.910 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOGING FOREST S.R.L.(you) | MYF POP TREES S.R.L. | VLADMARLAR SRL | DRAGOSOF FOREST S.R.L. | PETRO COSMIN FOREST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 170K | 197K | 206K | 216K | 194K |
| Profit | 6.2K | 36.2K | 46.1K | 640 lei | -698K |
| Margin | 3,2% | 18,3% | 22,4% | 0,3% | -359,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOGING FOREST S.R.L.”.