VIOLUMI CATERING S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-19.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
-118,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VIOLUMI CATERING S.R.L. este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARGES (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.081 la cifra de afaceri, #23.848 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VIOLUMI CATERING S.R.L. este o companie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARGES (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -118.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.081 la cifra de afaceri, #23.848 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -17.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THR FOOD CONCEPT S.R.L. | 15.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| DACIA FOOD CATERING S.R.L. | 16.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| BAROCCO MUSCEL S.R.L. | 16.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| XENIA S.R.L. | 16.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| MANOLO TRADING TOTAL S.R.L. | 15.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| ANID DOMNESTI 2005 S.R.L. | 17.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| SILVER ANDREEA 99 SRL | 15.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| CRAMA BASARABILOR SRL | 17.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| RUELLE CAFE S.R.L. | 14.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| HORECA GARDEN & DELIVERY S.R.L. | 18.4K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -118.5%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -19.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -19.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VIOLUMI CATERING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- THR FOOD CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 15.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #643.856
- DACIA FOOD CATERING S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -43.6K
- Rank RO
- #641.758
- BAROCCO MUSCEL S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #641.732
- XENIA S.R.L.
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.9K
- Rank RO
- #641.327
- MANOLO TRADING TOTAL S.R.L.
- Revenue
- 15.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.5K
- Rank RO
- #645.595
- ANID DOMNESTI 2005 S.R.L.
- Revenue
- 17.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -33K
- Rank RO
- #640.177
- SILVER ANDREEA 99 SRL
- Revenue
- 15.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #646.118
- CRAMA BASARABILOR SRL
- Revenue
- 17.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.3K
- Rank RO
- #639.394
- RUELLE CAFE S.R.L.
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #647.042
- HORECA GARDEN & DELIVERY S.R.L.
- Revenue
- 18.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -86K
- Rank RO
- #637.044
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| THR FOOD CONCEPT S.R.L. | 15.9K | 1 | -6.5K | #643.856 |
| DACIA FOOD CATERING S.R.L. | 16.7K | 1 | -43.6K | #641.758 |
| BAROCCO MUSCEL S.R.L. | 16.7K | 1 | 1.9K | #641.732 |
| XENIA S.R.L. | 16.8K | 1 | -34.9K | #641.327 |
| MANOLO TRADING TOTAL S.R.L. | 15.3K | 1 | -10.5K | #645.595 |
| ANID DOMNESTI 2005 S.R.L. | 17.2K | 1 | -33K | #640.177 |
| SILVER ANDREEA 99 SRL | 15.1K | 1 | 8.9K | #646.118 |
| CRAMA BASARABILOR SRL | 17.5K | 1 | -20.3K | #639.394 |
| RUELLE CAFE S.R.L. | 14.9K | 1 | 11.1K | #647.042 |
| HORECA GARDEN & DELIVERY S.R.L. | 18.4K | 1 | -86K | #637.044 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VIOLUMI CATERING S.R.L.(you) | THR FOOD CONCEPT S.R.L. | DACIA FOOD CATERING S.R.L. | BAROCCO MUSCEL S.R.L. | XENIA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 15.9K | 16.7K | 16.7K | 16.8K |
| Profit | -19.2K | -6.5K | -43.6K | 1.9K | -34.9K |
| Margin | -118,5% | -40,8% | -261,1% | 11,6% | -207,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VIOLUMI CATERING S.R.L.”.