RUELLE CAFE S.R.L.

CUI 28133791·Alimentație și servicii·Arges·Founded 2024

Revenue

14.9K

2024

Profit

11.1K

2024

Employees

2024

Margin

74,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

RUELLE CAFE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.197 la cifra de afaceri, #9.952 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 74.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
RUELLE CAFE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 74.3%.
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.197 la cifra de afaceri, #9.952 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#21.197 din 30.688 companii

Top 69.1%

Vezi clasamentul

După profit

#9.952 din 30.688 companii

Top 32.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#20.419 din 30.688 companii

Top 66.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri14.9K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit74.3% vs medie industrie 6.6%

Compania este 11.2× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SILVER ANDREEA 99 SRL15.1K1Alimentație și servicii
MANOLO TRADING TOTAL S.R.L.15.3K1Alimentație și servicii
THR FOOD CONCEPT S.R.L.15.9K1Alimentație și servicii
VIOLUMI CATERING S.R.L.16.2K1Alimentație și servicii
GANEA BESTFOOD S.R.L.13.7K1Alimentație și servicii
DACIA FOOD CATERING S.R.L.16.7K1Alimentație și servicii
BAROCCO MUSCEL S.R.L.16.7K1Alimentație și servicii
XENIA S.R.L.16.8K1Alimentație și servicii
DENEVA CONSILV S.R.L.13.1K1Alimentație și servicii
GARDENIA BOLSIANA SRL13K1Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
74.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 72%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    14.9K
    Profit net
    11.1K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la RUELLE CAFE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricRUELLE CAFE S.R.L.(you)SILVER ANDREEA 99 SRLMANOLO TRADING TOTAL S.R.L.THR FOOD CONCEPT S.R.L.VIOLUMI CATERING S.R.L.
Revenue
14.9K
15.1K
15.3K
15.9K
16.2K
Profit
11.1K
8.9K
-10.5K
-6.5K
-19.2K
Margin
74,3%
59,0%
-68,8%
-40,8%
-118,5%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “RUELLE CAFE S.R.L.”.