VICENZAPIS SERV S.R.L.
Revenue
213K
2024
Profit
-49.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
-22,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VICENZAPIS SERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 213K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.440 la cifra de afaceri, #8.502 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VICENZAPIS SERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 213K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -22.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.440 la cifra de afaceri, #8.502 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -1.6× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KYRIOS S.R.L. | 217K | 3 | Activități profesionale |
| NIC.VAIDA S.R.L. | 249K | 3 | Activități profesionale |
| NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. | 216K | 3 | Activități profesionale |
| A.BLUE CLEAN SERVICES S.R.L. | 217K | 3 | Activități profesionale |
| PRO-CLEAN TEAM S.R.L. | 251K | 3 | Activități profesionale |
| AQUA CLEANER SRL | 221K | 3 | Activități profesionale |
| PETI CLEAN S.R.L. | 212K | 3 | Activități profesionale |
| NOVA SMART SOLUTIONS S.R.L. | 212K | 3 | Activități profesionale |
| DIVIZIA DE CURATENIE ZIMBRU S.R.L. | 222K | 3 | Activități profesionale |
| MARC MEDIA CONFORT SRL | 222K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -22.9%
- CA / angajat
- 72.2K
- Scor risc (0–100)
- 61
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 213K
- Profit net
- -49.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 213K | -49.6K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VICENZAPIS SERV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VICENZAPIS SERV S.R.L.(current)
- Revenue
- 213K
- Employees
- 3
- Profit
- -49.6K
- Rank RO
- #373.278
- KYRIOS S.R.L.
- Revenue
- 217K
- Employees
- 3
- Profit
- -10.3K
- Rank RO
- #373.276
- NIC.VAIDA S.R.L.
- Revenue
- 249K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #347.898
- NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L.
- Revenue
- 216K
- Employees
- 3
- Profit
- -18.1K
- Rank RO
- #373.725
- A.BLUE CLEAN SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 217K
- Employees
- 3
- Profit
- -52K
- Rank RO
- #372.740
- PRO-CLEAN TEAM S.R.L.
- Revenue
- 251K
- Employees
- 3
- Profit
- -14.2K
- Rank RO
- #346.412
- AQUA CLEANER SRL
- Revenue
- 221K
- Employees
- 3
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #369.790
- PETI CLEAN S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 3
- Profit
- 50.4K
- Rank RO
- #376.769
- NOVA SMART SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 3
- Profit
- 56.9K
- Rank RO
- #377.048
- DIVIZIA DE CURATENIE ZIMBRU S.R.L.
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #369.311
- MARC MEDIA CONFORT SRL
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- 56.5K
- Rank RO
- #369.303
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VICENZAPIS SERV S.R.L.(current) | 213K | 3 | -49.6K | #373.278 |
| KYRIOS S.R.L. | 217K | 3 | -10.3K | #373.276 |
| NIC.VAIDA S.R.L. | 249K | 3 | 6.3K | #347.898 |
| NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. | 216K | 3 | -18.1K | #373.725 |
| A.BLUE CLEAN SERVICES S.R.L. | 217K | 3 | -52K | #372.740 |
| PRO-CLEAN TEAM S.R.L. | 251K | 3 | -14.2K | #346.412 |
| AQUA CLEANER SRL | 221K | 3 | 13.6K | #369.790 |
| PETI CLEAN S.R.L. | 212K | 3 | 50.4K | #376.769 |
| NOVA SMART SOLUTIONS S.R.L. | 212K | 3 | 56.9K | #377.048 |
| DIVIZIA DE CURATENIE ZIMBRU S.R.L. | 222K | 3 | 146K | #369.311 |
| MARC MEDIA CONFORT SRL | 222K | 3 | 56.5K | #369.303 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VICENZAPIS SERV S.R.L.(you) | KYRIOS S.R.L. | NIC.VAIDA S.R.L. | NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. | A.BLUE CLEAN SERVICES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 213K | 217K | 249K | 216K | 217K |
| Profit | -49.6K | -10.3K | 6.3K | -18.1K | -52K |
| Margin | -22,9% | -4,7% | 2,5% | -8,4% | -23,9% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VICENZAPIS SERV S.R.L.”.