Revenue

216K

2024

Profit

-18.1K

2024

Employees

3

2024

Margin

-8,4%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 216K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.445 la cifra de afaceri, #7.972 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 216K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -8.4%).
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.445 la cifra de afaceri, #7.972 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.445 din 9.011 companii

Top 38.2%

Vezi clasamentul

După profit

#7.972 din 9.011 companii

Top 88.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.436 din 9.011 companii

Top 15.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri216K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit-8.4% vs medie industrie 14.2%

Compania este -0.6× față de media industriei

Angajați3 vs medie industrie 5

Compania este 0.6× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
EXANN CO SRL205K3Activități profesionale
GRIGARC HOUSE S.R.L.229K3Activități profesionale
VICENZAPIS SERV S.R.L.217K3Activități profesionale
KYRIOS S.R.L.217K3Activități profesionale
A.BLUE CLEAN SERVICES S.R.L.217K3Activități profesionale
PETI CLEAN S.R.L.212K3Activități profesionale
NOVA SMART SOLUTIONS S.R.L.212K3Activități profesionale
ARKA CLEANING S.R.L.212K3Activități profesionale
AQUA CLEANER SRL221K3Activități profesionale
DIVIZIA DE CURATENIE ZIMBRU S.R.L.222K3Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-8.4%
CA / angajat
72K
Scor risc (0–100)
54
Percentil piață (CA)
Top 42%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    216K
    Profit net
    -18.1K
    Angajați
    3

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricNICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L.(you)EXANN CO SRLGRIGARC HOUSE S.R.L.VICENZAPIS SERV S.R.L.KYRIOS S.R.L.
Revenue
216K
205K
229K
217K
217K
Profit
-18.1K
25.8K
27.3K
-49.6K
-10.3K
Margin
-8,4%
12,6%
11,9%
-22,9%
-4,7%
Employees
3
3
3
3
3
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “NICO&TIBI FAST CLEAN S.R.L.”.