VET PATROL S.R.L.
Revenue
214K
2024
Profit
78.3K
2024
Employees
0
2024
Margin
36,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VET PATROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 214K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.220 la cifra de afaceri, #992 la profit, #2.901 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 36.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VET PATROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 214K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 36.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.220 la cifra de afaceri, #992 la profit, #2.901 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 4.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PAVMED SRL | 225K | 1 | Activități profesionale |
| NOE VIVA VET S.R.L. | 225K | 1 | Activități profesionale |
| UNIKVET SRL | 227K | 1 | Activități profesionale |
| TIM �TEF VET SRL | 233K | 1 | Activități profesionale |
| OPTI VET SOLUTIONS S.R.L. | 190K | 1 | Activități profesionale |
| MILITARY VET S.R.L. | 213K | 1 | Activități profesionale |
| CABINET MEDICAL VETERINAR DR. GANEA S.R.L. | 214K | 1 | Activități profesionale |
| TRIFCOM S.R.L. | 213K | 1 | Activități profesionale |
| SUB NUCI VET S.R.L. | 212K | 1 | Activități profesionale |
| PEGASVET SRL | 215K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 36.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 42%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 214K
- Profit net
- 78.3K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 214K | 78.3K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VET PATROL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VET PATROL S.R.L.(current)
- Revenue
- 214K
- Employees
- 0
- Profit
- 78.3K
- Rank RO
- #375.879
- PAVMED SRL
- Revenue
- 225K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #366.278
- NOE VIVA VET S.R.L.
- Revenue
- 225K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.6K
- Rank RO
- #366.246
- UNIKVET SRL
- Revenue
- 227K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.2K
- Rank RO
- #364.805
- TIM �TEF VET SRL
- Revenue
- 233K
- Employees
- 1
- Profit
- 46.8K
- Rank RO
- #359.910
- OPTI VET SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 190K
- Employees
- 1
- Profit
- 55.8K
- Rank RO
- #395.917
- MILITARY VET S.R.L.
- Revenue
- 213K
- Employees
- 1
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #376.374
- CABINET MEDICAL VETERINAR DR. GANEA S.R.L.
- Revenue
- 214K
- Employees
- 1
- Profit
- 40.8K
- Rank RO
- #375.318
- TRIFCOM S.R.L.
- Revenue
- 213K
- Employees
- 1
- Profit
- 83K
- Rank RO
- #376.453
- SUB NUCI VET S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 1
- Profit
- 103K
- Rank RO
- #376.731
- PEGASVET SRL
- Revenue
- 215K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #374.828
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VET PATROL S.R.L.(current) | 214K | 0 | 78.3K | #375.879 |
| PAVMED SRL | 225K | 1 | 1.3K | #366.278 |
| NOE VIVA VET S.R.L. | 225K | 1 | 37.6K | #366.246 |
| UNIKVET SRL | 227K | 1 | 30.2K | #364.805 |
| TIM �TEF VET SRL | 233K | 1 | 46.8K | #359.910 |
| OPTI VET SOLUTIONS S.R.L. | 190K | 1 | 55.8K | #395.917 |
| MILITARY VET S.R.L. | 213K | 1 | 149K | #376.374 |
| CABINET MEDICAL VETERINAR DR. GANEA S.R.L. | 214K | 1 | 40.8K | #375.318 |
| TRIFCOM S.R.L. | 213K | 1 | 83K | #376.453 |
| SUB NUCI VET S.R.L. | 212K | 1 | 103K | #376.731 |
| PEGASVET SRL | 215K | 1 | 21.2K | #374.828 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VET PATROL S.R.L.(you) | PAVMED SRL | NOE VIVA VET S.R.L. | UNIKVET SRL | TIM �TEF VET SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 214K | 225K | 225K | 227K | 233K |
| Profit | 78.3K | 1.3K | 37.6K | 30.2K | 46.8K |
| Margin | 36,6% | 0,6% | 16,7% | 13,3% | 20,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VET PATROL S.R.L.”.