VASI MOB SRL
Revenue
2K
2024
Profit
1.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
76,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VASI MOB SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.773 la cifra de afaceri, #2.719 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VASI MOB SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.773 la cifra de afaceri, #2.719 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 115.7× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ENERGOBRICHET SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TOPZELAGRO S.R.L. | 1.8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ALFRAND TRANS DIVISION SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BRANDFOR MAN SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| CHERESTEA CONSTRUCTII SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ROMSTING S.R.L. | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TRAKASIA WOOD SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TOMAS FOREST PROD SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ECO AMSTA S.R.L. | 1.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 76.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2K
- Profit net
- 1.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2K | 1.5K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VASI MOB SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VASI MOB SRL(current)
- Revenue
- 2K
- Employees
- 0
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #697.291
- ENERGOBRICHET SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 34 lei
- Rank RO
- #697.291
- TOPZELAGRO S.R.L.
- Revenue
- 1.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.3K
- Rank RO
- #698.702
- ALFRAND TRANS DIVISION SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #697.291
- BRANDFOR MAN SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #697.291
- CHERESTEA CONSTRUCTII SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -69.6K
- Rank RO
- #697.291
- JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #697.291
- ROMSTING S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #697.291
- TRAKASIA WOOD SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #697.291
- TOMAS FOREST PROD SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 638 lei
- Rank RO
- #697.858
- ECO AMSTA S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.2K
- Rank RO
- #698.099
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VASI MOB SRL(current) | 2K | 0 | 1.5K | #697.291 |
| ENERGOBRICHET SRL | 2K | 1 | 34 lei | #697.291 |
| TOPZELAGRO S.R.L. | 1.8K | 1 | -35.3K | #698.702 |
| ALFRAND TRANS DIVISION SRL | 2K | 1 | 1.6K | #697.291 |
| BRANDFOR MAN SRL | 2K | 1 | -8.1K | #697.291 |
| CHERESTEA CONSTRUCTII SRL | 2K | 1 | -69.6K | #697.291 |
| JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL | 2K | 1 | 1.5K | #697.291 |
| ROMSTING S.R.L. | 2K | 1 | 2K | #697.291 |
| TRAKASIA WOOD SRL | 2K | 1 | 1.7K | #697.291 |
| TOMAS FOREST PROD SRL | 2K | 1 | 638 lei | #697.858 |
| ECO AMSTA S.R.L. | 1.9K | 1 | -4.2K | #698.099 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VASI MOB SRL(you) | ENERGOBRICHET SRL | TOPZELAGRO S.R.L. | ALFRAND TRANS DIVISION SRL | BRANDFOR MAN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2K | 2K | 1.8K | 2K | 2K |
| Profit | 1.5K | 34 lei | -35.3K | 1.6K | -8.1K |
| Margin | 76,4% | 1,7% | -1959,4% | 81,6% | -402,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VASI MOB SRL”.