CHERESTEA CONSTRUCTII SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-69.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-3481,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CHERESTEA CONSTRUCTII SRL este o companie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în PRAHOVA (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.773 la cifra de afaceri, #5.776 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CHERESTEA CONSTRUCTII SRL este o companie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în PRAHOVA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3481.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.773 la cifra de afaceri, #5.776 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este -5273.4× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALFRAND TRANS DIVISION SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BRANDFOR MAN SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ENERGOBRICHET SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ROMSTING S.R.L. | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TRAKASIA WOOD SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| VASI MOB SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TOMAS FOREST PROD SRL | 2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MATASUNI SERV S.R.L. | 2.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| DAGRICOM PRODUCTS S.R.L. | 2.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3481.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -69.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -69.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CHERESTEA CONSTRUCTII SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALFRAND TRANS DIVISION SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #697.291
- BRANDFOR MAN SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #697.291
- ENERGOBRICHET SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 34 lei
- Rank RO
- #697.291
- JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #697.291
- ROMSTING S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #697.291
- TRAKASIA WOOD SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #697.291
- VASI MOB SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #697.291
- TOMAS FOREST PROD SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 638 lei
- Rank RO
- #697.858
- MATASUNI SERV S.R.L.
- Revenue
- 2.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #695.218
- DAGRICOM PRODUCTS S.R.L.
- Revenue
- 2.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.9K
- Rank RO
- #695.092
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALFRAND TRANS DIVISION SRL | 2K | 1 | 1.6K | #697.291 |
| BRANDFOR MAN SRL | 2K | 1 | -8.1K | #697.291 |
| ENERGOBRICHET SRL | 2K | 1 | 34 lei | #697.291 |
| JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL | 2K | 1 | 1.5K | #697.291 |
| ROMSTING S.R.L. | 2K | 1 | 2K | #697.291 |
| TRAKASIA WOOD SRL | 2K | 1 | 1.7K | #697.291 |
| VASI MOB SRL | 2K | 1 | 1.5K | #697.291 |
| TOMAS FOREST PROD SRL | 2K | 1 | 638 lei | #697.858 |
| MATASUNI SERV S.R.L. | 2.4K | 1 | 1.9K | #695.218 |
| DAGRICOM PRODUCTS S.R.L. | 2.4K | 1 | -20.9K | #695.092 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CHERESTEA CONSTRUCTII SRL(you) | ALFRAND TRANS DIVISION SRL | BRANDFOR MAN SRL | ENERGOBRICHET SRL | JDL ASSEMBLY TRUST INVESTMENT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 2K | 2K | 2K | 2K |
| Profit | -69.6K | 1.6K | -8.1K | 34 lei | 1.5K |
| Margin | -3481,8% | 81,6% | -402,8% | 1,7% | 75,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CHERESTEA CONSTRUCTII SRL”.