VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.
Revenue
482K
2024
Profit
399K
2024
Employees
1
2024
Margin
82,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 482K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.667 la cifra de afaceri, #2.898 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 82.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 482K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 82.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.667 la cifra de afaceri, #2.898 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 5.1× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DIMSTYLE MEP SRL | 478K | 1 | Activități profesionale |
| ETHICONCEPT SRL | 490K | 1 | Activități profesionale |
| ARRO INGDOR S.R.L. | 474K | 1 | Activități profesionale |
| ZAPPA ELECTRO-DESIGN S.R.L. | 491K | 1 | Activități profesionale |
| AMS ENGINEERING PRIME S.R.L. | 472K | 1 | Activități profesionale |
| BRIX HOUSE PROJECT SRL | 471K | 1 | Activități profesionale |
| PALPRO ENGINEERING SRL | 495K | 1 | Activități profesionale |
| SADACO TECHNIC S.R.L. | 496K | 1 | Activități profesionale |
| BAUROMIN CONSULTING S.R.L. | 469K | 1 | Activități profesionale |
| ADKA DESIGN S.R.L. | 496K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 82.8%
- CA / angajat
- 482K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 482K
- Profit net
- 399K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 482K | 399K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.(current)
- Revenue
- 482K
- Employees
- 1
- Profit
- 399K
- Rank RO
- #233.521
- DIMSTYLE MEP SRL
- Revenue
- 478K
- Employees
- 1
- Profit
- 330K
- Rank RO
- #234.650
- ETHICONCEPT SRL
- Revenue
- 490K
- Employees
- 1
- Profit
- 322K
- Rank RO
- #231.454
- ARRO INGDOR S.R.L.
- Revenue
- 474K
- Employees
- 1
- Profit
- 222K
- Rank RO
- #235.627
- ZAPPA ELECTRO-DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 491K
- Employees
- 1
- Profit
- 223K
- Rank RO
- #231.185
- AMS ENGINEERING PRIME S.R.L.
- Revenue
- 472K
- Employees
- 1
- Profit
- 327K
- Rank RO
- #236.161
- BRIX HOUSE PROJECT SRL
- Revenue
- 471K
- Employees
- 1
- Profit
- 368K
- Rank RO
- #236.391
- PALPRO ENGINEERING SRL
- Revenue
- 495K
- Employees
- 1
- Profit
- 316K
- Rank RO
- #230.281
- SADACO TECHNIC S.R.L.
- Revenue
- 496K
- Employees
- 1
- Profit
- 302K
- Rank RO
- #230.040
- BAUROMIN CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 469K
- Employees
- 1
- Profit
- 312K
- Rank RO
- #237.043
- ADKA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 496K
- Employees
- 1
- Profit
- 307K
- Rank RO
- #229.957
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.(current) | 482K | 1 | 399K | #233.521 |
| DIMSTYLE MEP SRL | 478K | 1 | 330K | #234.650 |
| ETHICONCEPT SRL | 490K | 1 | 322K | #231.454 |
| ARRO INGDOR S.R.L. | 474K | 1 | 222K | #235.627 |
| ZAPPA ELECTRO-DESIGN S.R.L. | 491K | 1 | 223K | #231.185 |
| AMS ENGINEERING PRIME S.R.L. | 472K | 1 | 327K | #236.161 |
| BRIX HOUSE PROJECT SRL | 471K | 1 | 368K | #236.391 |
| PALPRO ENGINEERING SRL | 495K | 1 | 316K | #230.281 |
| SADACO TECHNIC S.R.L. | 496K | 1 | 302K | #230.040 |
| BAUROMIN CONSULTING S.R.L. | 469K | 1 | 312K | #237.043 |
| ADKA DESIGN S.R.L. | 496K | 1 | 307K | #229.957 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.(you) | DIMSTYLE MEP SRL | ETHICONCEPT SRL | ARRO INGDOR S.R.L. | ZAPPA ELECTRO-DESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 482K | 478K | 490K | 474K | 491K |
| Profit | 399K | 330K | 322K | 222K | 223K |
| Margin | 82,8% | 69,0% | 65,7% | 46,7% | 45,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VANVISION CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.”.