VALMI SERVCOM S.R.L.
Revenue
3M
2024
Profit
563K
2024
Employees
13
2024
Margin
18,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
VALMI SERVCOM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.246 la cifra de afaceri, #1.272 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- VALMI SERVCOM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.246 la cifra de afaceri, #1.272 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GREEN RESTAURANT S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| ATLAS SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT LA TUCIURI S.R.L. | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| PIZZERIA NOSTRA S.R.L. | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| FLD PROFESSIONAL SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| MUSCELEANCA A. M. C. SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| NO LOGO SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| INL FOOD 2008 SRL | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| NOVU RESTOBARS S.R.L. | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| F & M PRIMA S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 18.9%
- CA / angajat
- 230K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3M
- Profit net
- 563K
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3M | 563K | 13 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la VALMI SERVCOM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VALMI SERVCOM S.R.L.(current)
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 563K
- Rank RO
- #68.792
- GREEN RESTAURANT S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 292K
- Rank RO
- #70.988
- ATLAS SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 412K
- Rank RO
- #68.968
- RESTAURANT LA TUCIURI S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 304K
- Rank RO
- #68.616
- PIZZERIA NOSTRA S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 191K
- Rank RO
- #68.595
- FLD PROFESSIONAL SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 50.8K
- Rank RO
- #69.022
- MUSCELEANCA A. M. C. SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 245K
- Rank RO
- #68.517
- NO LOGO SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 615K
- Rank RO
- #69.187
- INL FOOD 2008 SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 405K
- Rank RO
- #68.194
- NOVU RESTOBARS S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 547K
- Rank RO
- #68.071
- F & M PRIMA S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #69.640
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VALMI SERVCOM S.R.L.(current) | 3M | 13 | 563K | #68.792 |
| GREEN RESTAURANT S.R.L. | 2.9M | 13 | 292K | #70.988 |
| ATLAS SRL | 3M | 13 | 412K | #68.968 |
| RESTAURANT LA TUCIURI S.R.L. | 3M | 13 | 304K | #68.616 |
| PIZZERIA NOSTRA S.R.L. | 3M | 13 | 191K | #68.595 |
| FLD PROFESSIONAL SRL | 3M | 13 | 50.8K | #69.022 |
| MUSCELEANCA A. M. C. SRL | 3M | 13 | 245K | #68.517 |
| NO LOGO SRL | 3M | 13 | 615K | #69.187 |
| INL FOOD 2008 SRL | 3M | 13 | 405K | #68.194 |
| NOVU RESTOBARS S.R.L. | 3M | 13 | 547K | #68.071 |
| F & M PRIMA S.R.L. | 2.9M | 13 | 15.2K | #69.640 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | VALMI SERVCOM S.R.L.(you) | GREEN RESTAURANT S.R.L. | ATLAS SRL | RESTAURANT LA TUCIURI S.R.L. | PIZZERIA NOSTRA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3M | 2.9M | 3M | 3M | 3M |
| Profit | 563K | 292K | 412K | 304K | 191K |
| Margin | 18,9% | 10,2% | 13,8% | 10,2% | 6,4% |
| Employees | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “VALMI SERVCOM S.R.L.”.