GREEN RESTAURANT S.R.L.
Revenue
2.6M
2024
Profit
292K
2024
Employees
13
2024
Margin
10,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GREEN RESTAURANT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.356 la cifra de afaceri, #2.297 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GREEN RESTAURANT S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.356 la cifra de afaceri, #2.297 la profit, #2.057 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.4× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VALMI SERVCOM S.R.L. | 3M | 13 | Alimentație și servicii |
| MAX MOON BRASERIE S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| ATIDEN-TUR SRL | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| PIZZA AMALFI S.R.L. | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| HANGAN ECO FOOD S.R.L. | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| BUC�TARUL MEU B.M. S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| CHIROS S.R.L. | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| PIZZA BOLOGNA SRL | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
| CITY BUC�T�RIE CENTRAL� S.R.L. | 2.9M | 13 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 10.2%
- CA / angajat
- 220K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.6M
- Profit net
- 292K
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.6M | 292K | 13 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GREEN RESTAURANT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GREEN RESTAURANT S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 13
- Profit
- 292K
- Rank RO
- #70.988
- VALMI SERVCOM S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 13
- Profit
- 563K
- Rank RO
- #68.792
- MAX MOON BRASERIE S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 391K
- Rank RO
- #70.769
- ATIDEN-TUR SRL
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- 399K
- Rank RO
- #71.267
- PIZZA AMALFI S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- 513K
- Rank RO
- #71.352
- HANGAN ECO FOOD S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- 546K
- Rank RO
- #71.776
- BUC�TARUL MEU B.M. S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #70.239
- CHIROS S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- 22.4K
- Rank RO
- #71.843
- BLEDIMAR SRL
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- -82.1K
- Rank RO
- #72.070
- PIZZA BOLOGNA SRL
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #69.838
- CITY BUC�T�RIE CENTRAL� S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 13
- Profit
- -126K
- Rank RO
- #69.787
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GREEN RESTAURANT S.R.L.(current) | 2.6M | 13 | 292K | #70.988 |
| VALMI SERVCOM S.R.L. | 3M | 13 | 563K | #68.792 |
| MAX MOON BRASERIE S.R.L. | 2.9M | 13 | 391K | #70.769 |
| ATIDEN-TUR SRL | 2.8M | 13 | 399K | #71.267 |
| PIZZA AMALFI S.R.L. | 2.8M | 13 | 513K | #71.352 |
| HANGAN ECO FOOD S.R.L. | 2.8M | 13 | 546K | #71.776 |
| BUC�TARUL MEU B.M. S.R.L. | 2.9M | 13 | 3.3K | #70.239 |
| CHIROS S.R.L. | 2.8M | 13 | 22.4K | #71.843 |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | -82.1K | #72.070 |
| PIZZA BOLOGNA SRL | 2.9M | 13 | 118K | #69.838 |
| CITY BUC�T�RIE CENTRAL� S.R.L. | 2.9M | 13 | -126K | #69.787 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GREEN RESTAURANT S.R.L.(you) | VALMI SERVCOM S.R.L. | MAX MOON BRASERIE S.R.L. | ATIDEN-TUR SRL | PIZZA AMALFI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.6M | 3M | 2.9M | 2.8M | 2.8M |
| Profit | 292K | 563K | 391K | 399K | 513K |
| Margin | 10,2% | 18,9% | 13,6% | 14,0% | 18,1% |
| Employees | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GREEN RESTAURANT S.R.L.”.