TZAPPA CONSULTING SRL
Revenue
2M
2024
Profit
118K
2024
Employees
1
2024
Margin
5,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TZAPPA CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2M lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #307 la cifra de afaceri, #646 la profit, #1.404 la număr angajați din 4.647 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TZAPPA CONSULTING SRL este o companie mică din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #307 la cifra de afaceri, #646 la profit, #1.404 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THEODOROS ART&CRAFT S.R.L. | 2M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| IZI NAU S.R.L. | 1.7M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| IMATIC PROFFESSION S.R.L. | 2M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| ALLURE NOIR SRL | 2.1M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| TRIA ALFA BIJUTERII SRL | 2.1M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| GIDENT SRL | 2.1M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| SMART EXIM COM SRL | 1.7M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| CRAFTING SOUND S.R.L. | 1.7M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| SHAPE WIZARD S.R.L. | 1.4M | 1 | Alte industrii de fabricație |
| COM ALMA SRL | 2.4M | 1 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.9%
- CA / angajat
- 2M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2M
- Profit net
- 118K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2M | 118K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TZAPPA CONSULTING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TZAPPA CONSULTING SRL(current)
- Revenue
- 2M
- Employees
- 1
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #96.303
- THEODOROS ART&CRAFT S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #94.989
- IZI NAU S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 1
- Profit
- 90.3K
- Rank RO
- #109.216
- IMATIC PROFFESSION S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #93.852
- ALLURE NOIR SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 28.7K
- Rank RO
- #92.861
- TRIA ALFA BIJUTERII SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #90.460
- GIDENT SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 967K
- Rank RO
- #90.449
- SMART EXIM COM SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 1
- Profit
- -4.8K
- Rank RO
- #106.744
- CRAFTING SOUND S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 1
- Profit
- 890K
- Rank RO
- #108.232
- SHAPE WIZARD S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 475K
- Rank RO
- #124.708
- COM ALMA SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 80K
- Rank RO
- #82.219
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TZAPPA CONSULTING SRL(current) | 2M | 1 | 118K | #96.303 |
| THEODOROS ART&CRAFT S.R.L. | 2M | 1 | 1.3M | #94.989 |
| IZI NAU S.R.L. | 1.7M | 1 | 90.3K | #109.216 |
| IMATIC PROFFESSION S.R.L. | 2M | 1 | 1.3M | #93.852 |
| ALLURE NOIR SRL | 2.1M | 1 | 28.7K | #92.861 |
| TRIA ALFA BIJUTERII SRL | 2.1M | 1 | 146K | #90.460 |
| GIDENT SRL | 2.1M | 1 | 967K | #90.449 |
| SMART EXIM COM SRL | 1.7M | 1 | -4.8K | #106.744 |
| CRAFTING SOUND S.R.L. | 1.7M | 1 | 890K | #108.232 |
| SHAPE WIZARD S.R.L. | 1.4M | 1 | 475K | #124.708 |
| COM ALMA SRL | 2.4M | 1 | 80K | #82.219 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TZAPPA CONSULTING SRL(you) | THEODOROS ART&CRAFT S.R.L. | IZI NAU S.R.L. | IMATIC PROFFESSION S.R.L. | ALLURE NOIR SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2M | 2M | 1.7M | 2M | 2.1M |
| Profit | 118K | 1.3M | 90.3K | 1.3M | 28.7K |
| Margin | 5,9% | 63,8% | 5,4% | 65,4% | 1,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TZAPPA CONSULTING SRL”.