Competitori și alternative la TWINS EVENTS S.R.L.
Companii similare cu TWINS EVENTS S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 14), același județ (SUCEAVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| TWINS EVENTS S.R.L. | 87.6K | -20.7K | — | #507.388 | #2.724 |
| LENULEN S.R.L. | 83.4K | 16.8K | 1 | #513.418 | #2.765 |
| AVELLINO PROD-COM SRL | 81K | -113K | 1 | #516.821 | #2.779 |
| MARK'S ORGANICS S.R.L. | 96.8K | 2.5K | — | #494.736 | #2.641 |
| BUCOVINISSIME S.R.L. | 79K | 42.1K | 1 | #519.714 | #2.795 |
| FRIM COLLECTION LUX S.R.L. | 77.5K | 467 lei | 1 | #521.930 | #2.814 |
| GOG LINE SRL | 87.5K | -70.2K | — | #507.431 | #2.725 |
| PACIOTTI CONSULTING S.R.L. | 87.5K | 64.5K | — | #507.462 | #2.726 |
| DIA STORE ATELIER S.R.L. | 87.3K | 26.8K | 1 | #507.768 | #2.727 |
| REPARA�II LA MURI S.R.L. | 87.3K | 10.3K | 1 | #507.780 | #2.728 |
| ULTROSERV SRL | 87.9K | 8.1K | — | #507.001 | #2.721 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 14, județ SUCEAVA, cu venituri și angajați similari cu TWINS EVENTS S.R.L..
- LENULEN S.R.L. · SUCEAVA · 83.4K · Rank #513.418
- AVELLINO PROD-COM SRL · SUCEAVA · 81K · Rank #516.821
- MARK'S ORGANICS S.R.L. · SUCEAVA · 96.8K · Rank #494.736
- BUCOVINISSIME S.R.L. · SUCEAVA · 79K · Rank #519.714
- FRIM COLLECTION LUX S.R.L. · SUCEAVA · 77.5K · Rank #521.930
- GOG LINE SRL · BUCURESTI · 87.5K · Rank #507.431
- PACIOTTI CONSULTING S.R.L. · HUNEDOARA · 87.5K · Rank #507.462
- DIA STORE ATELIER S.R.L. · IASI · 87.3K · Rank #507.768
- REPARA�II LA MURI S.R.L. · MARAMURES · 87.3K · Rank #507.780
- ULTROSERV SRL · PRAHOVA · 87.9K · Rank #507.001