TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L.
Revenue
55.6K
2024
Profit
-13.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
-24,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 55.6K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #3.674 la cifra de afaceri, #4.495 la profit, #3.998 la număr angajați din 5.516 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 55.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -24.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #3.674 la cifra de afaceri, #4.495 la profit, #3.998 la număr angajați din 5.516 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 52) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.1M lei
- Marjă medie
- 6.9%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -3.6× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 52) — 2024
Industry size
33.9B
RON revenue
Total companies
5.516
Total employees
42.912
Industry growth
—
YoY
Top companies
- GLOBAL DEFENSE LOGISTICS SRL1.1B
- SCHENKER LOGISTICS ROMANIA S.A.890M
- KUEHNE + NAGEL S.R.L.700M
- CONSTANTA SOUTH CONTAINER TERMINAL SRL620M
- COMPANIA NA�IONAL� "ADMINISTRA�IA PORTURILOR MARITIME" - S.A.CONSTAN�A565M
- GEBRUDER WEISS SRL562M
- TRANSMEC RO SRL559M
- YUSEN LOGISTICS (ROMANIA) S.R.L.470M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAVE S.R.L. | 56.2K | 1 | Transport |
| CION PARK S.R.L. | 56.1K | 1 | Transport |
| AYRTON LOGISTIC SRL | 56.3K | 1 | Transport |
| MARIMELCUS 82 SRL | 56.4K | 1 | Transport |
| AUTOFIX MASTER S.R.L. | 55.9K | 1 | Transport |
| Firma (CUI 50472018) | 55.7K | 1 | Transport |
| M&D MITLOG S.R.L. | 56.6K | 1 | Transport |
| EDUMARIO PROMPT SRL | 56.6K | 1 | Transport |
| UNATRANSCAR S.R.L. | 55.7K | 1 | Transport |
| CONSTANTIN COURIER S.R.L. | 56.7K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 52)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -24.8%
- Scor risc (0–100)
- 62
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 55.6K
- Profit net
- -13.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 55.6K | -13.9K | — |
Explore
Industry (CAEN 52)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L.(current)
- Revenue
- 55.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #556.838
- MAVE S.R.L.
- Revenue
- 56.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.6K
- Rank RO
- #556.865
- CION PARK S.R.L.
- Revenue
- 56.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.5K
- Rank RO
- #556.901
- AYRTON LOGISTIC SRL
- Revenue
- 56.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -47.6K
- Rank RO
- #556.668
- MARIMELCUS 82 SRL
- Revenue
- 56.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #556.497
- AUTOFIX MASTER S.R.L.
- Revenue
- 55.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -31K
- Rank RO
- #557.325
- Firma (CUI 50472018)
- Revenue
- 55.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.7K
- Rank RO
- #557.667
- M&D MITLOG S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.3K
- Rank RO
- #556.063
- EDUMARIO PROMPT SRL
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #556.046
- UNATRANSCAR S.R.L.
- Revenue
- 55.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #557.782
- CONSTANTIN COURIER S.R.L.
- Revenue
- 56.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.6K
- Rank RO
- #555.935
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L.(current) | 55.6K | 0 | -13.9K | #556.838 |
| MAVE S.R.L. | 56.2K | 1 | -17.6K | #556.865 |
| CION PARK S.R.L. | 56.1K | 1 | 11.5K | #556.901 |
| AYRTON LOGISTIC SRL | 56.3K | 1 | -47.6K | #556.668 |
| MARIMELCUS 82 SRL | 56.4K | 1 | -2.9K | #556.497 |
| AUTOFIX MASTER S.R.L. | 55.9K | 1 | -31K | #557.325 |
| Firma (CUI 50472018) | 55.7K | 1 | 41.7K | #557.667 |
| M&D MITLOG S.R.L. | 56.6K | 1 | -58.3K | #556.063 |
| EDUMARIO PROMPT SRL | 56.6K | 1 | -2.2K | #556.046 |
| UNATRANSCAR S.R.L. | 55.7K | 1 | 15.2K | #557.782 |
| CONSTANTIN COURIER S.R.L. | 56.7K | 1 | 21.6K | #555.935 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L.(you) | MAVE S.R.L. | CION PARK S.R.L. | AYRTON LOGISTIC SRL | MARIMELCUS 82 SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 55.6K | 56.2K | 56.1K | 56.3K | 56.4K |
| Profit | -13.9K | -17.6K | 11.5K | -47.6K | -2.9K |
| Margin | -24,8% | -31,3% | 20,4% | -84,5% | -5,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TRACT�RI DAN ANDREI S.R.L.”.