TETADIM S.R.L.
Revenue
648K
2024
Profit
313K
2024
Employees
1
2024
Margin
48,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TETADIM S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 648K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #9.482 la cifra de afaceri, #4.321 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TETADIM S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 648K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #9.482 la cifra de afaceri, #4.321 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 4.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| JURGEN ROGNEAN CONSTRUCT S.R.L. | 653K | 1 | Construcții |
| CRISTAL PLUS TECH S.R.L. | 666K | 1 | Construcții |
| SAMIR MOBILE TELECOM S.R.L. | 632K | 1 | Construcții |
| C�LIN DACH-CONSTRUCT S.R.L. | 617K | 1 | Construcții |
| PRO FENSTER ART S.R.L. | 606K | 1 | Construcții |
| ECG ROOF CONSTRUCT S.R.L. | 702K | 1 | Construcții |
| PAMA WELD METAL S.R.L. | 652K | 1 | Construcții |
| BIDOTER GRUP S.R.L. | 651K | 1 | Construcții |
| KLIMA SERVICE INTERNATIONAL S.R.L. | 653K | 1 | Construcții |
| INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L. | 653K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 48.0%
- CA / angajat
- 652K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 648K
- Profit net
- 313K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 648K | 313K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TETADIM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TETADIM S.R.L.(current)
- Revenue
- 648K
- Employees
- 1
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #197.328
- JURGEN ROGNEAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 653K
- Employees
- 1
- Profit
- 166K
- Rank RO
- #197.171
- CRISTAL PLUS TECH S.R.L.
- Revenue
- 666K
- Employees
- 1
- Profit
- 161K
- Rank RO
- #194.983
- SAMIR MOBILE TELECOM S.R.L.
- Revenue
- 632K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #200.919
- C�LIN DACH-CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 617K
- Employees
- 1
- Profit
- 523K
- Rank RO
- #203.780
- PRO FENSTER ART S.R.L.
- Revenue
- 606K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.4K
- Rank RO
- #205.925
- ECG ROOF CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 702K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #189.081
- PAMA WELD METAL S.R.L.
- Revenue
- 652K
- Employees
- 1
- Profit
- 177K
- Rank RO
- #197.308
- BIDOTER GRUP S.R.L.
- Revenue
- 651K
- Employees
- 1
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #197.437
- KLIMA SERVICE INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 653K
- Employees
- 1
- Profit
- 262K
- Rank RO
- #197.181
- INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 653K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.7K
- Rank RO
- #197.112
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TETADIM S.R.L.(current) | 648K | 1 | 313K | #197.328 |
| JURGEN ROGNEAN CONSTRUCT S.R.L. | 653K | 1 | 166K | #197.171 |
| CRISTAL PLUS TECH S.R.L. | 666K | 1 | 161K | #194.983 |
| SAMIR MOBILE TELECOM S.R.L. | 632K | 1 | 44.3K | #200.919 |
| C�LIN DACH-CONSTRUCT S.R.L. | 617K | 1 | 523K | #203.780 |
| PRO FENSTER ART S.R.L. | 606K | 1 | 11.4K | #205.925 |
| ECG ROOF CONSTRUCT S.R.L. | 702K | 1 | 1.9K | #189.081 |
| PAMA WELD METAL S.R.L. | 652K | 1 | 177K | #197.308 |
| BIDOTER GRUP S.R.L. | 651K | 1 | 217K | #197.437 |
| KLIMA SERVICE INTERNATIONAL S.R.L. | 653K | 1 | 262K | #197.181 |
| INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L. | 653K | 1 | 28.7K | #197.112 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TETADIM S.R.L.(you) | JURGEN ROGNEAN CONSTRUCT S.R.L. | CRISTAL PLUS TECH S.R.L. | SAMIR MOBILE TELECOM S.R.L. | C�LIN DACH-CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 648K | 653K | 666K | 632K | 617K |
| Profit | 313K | 166K | 161K | 44.3K | 523K |
| Margin | 48,0% | 25,5% | 24,1% | 7,0% | 84,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TETADIM S.R.L.”.