TEHBAC INSTALSTE S.R.L.
Revenue
525K
2024
Profit
43.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
8,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TEHBAC INSTALSTE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 525K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #10.675 la cifra de afaceri, #13.059 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TEHBAC INSTALSTE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 525K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #10.675 la cifra de afaceri, #13.059 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ISDERA SRL | 502K | 1 | Construcții |
| TEO ELECTROSERV S.R.L. | 501K | 1 | Construcții |
| GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | 552K | 1 | Construcții |
| AROMAR MONTAJE S.R.L. | 572K | 1 | Construcții |
| STEVIOASU EDIL S.R.L. | 480K | 1 | Construcții |
| PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L. | 575K | 1 | Construcții |
| MATINSTAPRO SRL | 582K | 1 | Construcții |
| DOB A & A S.R.L. | 599K | 1 | Construcții |
| GOOD ALLINSTALCOM SRL | 459K | 1 | Construcții |
| VMD DESIGN SRL | 600K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.3%
- CA / angajat
- 525K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 525K
- Profit net
- 43.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 525K | 43.4K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TEHBAC INSTALSTE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TEHBAC INSTALSTE S.R.L.(current)
- Revenue
- 525K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.4K
- Rank RO
- #222.880
- ISDERA SRL
- Revenue
- 502K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #228.272
- TEO ELECTROSERV S.R.L.
- Revenue
- 501K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.3K
- Rank RO
- #228.571
- GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL
- Revenue
- 552K
- Employees
- 1
- Profit
- 413K
- Rank RO
- #216.913
- AROMAR MONTAJE S.R.L.
- Revenue
- 572K
- Employees
- 1
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #212.525
- STEVIOASU EDIL S.R.L.
- Revenue
- 480K
- Employees
- 1
- Profit
- 316K
- Rank RO
- #234.212
- PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 575K
- Employees
- 1
- Profit
- 465K
- Rank RO
- #212.006
- MATINSTAPRO SRL
- Revenue
- 582K
- Employees
- 1
- Profit
- 194 lei
- Rank RO
- #210.506
- DOB A & A S.R.L.
- Revenue
- 599K
- Employees
- 1
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #207.249
- GOOD ALLINSTALCOM SRL
- Revenue
- 459K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #239.726
- VMD DESIGN SRL
- Revenue
- 600K
- Employees
- 1
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #206.913
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TEHBAC INSTALSTE S.R.L.(current) | 525K | 1 | 43.4K | #222.880 |
| ISDERA SRL | 502K | 1 | 14.8K | #228.272 |
| TEO ELECTROSERV S.R.L. | 501K | 1 | 28.3K | #228.571 |
| GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | 552K | 1 | 413K | #216.913 |
| AROMAR MONTAJE S.R.L. | 572K | 1 | 146K | #212.525 |
| STEVIOASU EDIL S.R.L. | 480K | 1 | 316K | #234.212 |
| PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L. | 575K | 1 | 465K | #212.006 |
| MATINSTAPRO SRL | 582K | 1 | 194 lei | #210.506 |
| DOB A & A S.R.L. | 599K | 1 | 217K | #207.249 |
| GOOD ALLINSTALCOM SRL | 459K | 1 | 42.5K | #239.726 |
| VMD DESIGN SRL | 600K | 1 | 129K | #206.913 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TEHBAC INSTALSTE S.R.L.(you) | ISDERA SRL | TEO ELECTROSERV S.R.L. | GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | AROMAR MONTAJE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 525K | 502K | 501K | 552K | 572K |
| Profit | 43.4K | 14.8K | 28.3K | 413K | 146K |
| Margin | 8,3% | 3,0% | 5,6% | 74,8% | 25,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TEHBAC INSTALSTE S.R.L.”.