AROMAR MONTAJE S.R.L.
Revenue
571K
2024
Profit
146K
2024
Employees
1
2024
Margin
25,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AROMAR MONTAJE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 571K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #10.191 la cifra de afaceri, #7.376 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AROMAR MONTAJE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 571K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #10.191 la cifra de afaceri, #7.376 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 2.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L. | 575K | 1 | Construcții |
| MATINSTAPRO SRL | 582K | 1 | Construcții |
| GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | 552K | 1 | Construcții |
| DOB A & A S.R.L. | 599K | 1 | Construcții |
| VMD DESIGN SRL | 600K | 1 | Construcții |
| TEHBAC INSTALSTE S.R.L. | 525K | 1 | Construcții |
| ISDERA SRL | 502K | 1 | Construcții |
| TEO ELECTROSERV S.R.L. | 501K | 1 | Construcții |
| DEM INSTAL CONSULTING S.R.L. | 572K | 1 | Construcții |
| MOBIA ELITE DESIGN S.R.L. | 572K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 25.4%
- CA / angajat
- 572K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 24%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 571K
- Profit net
- 146K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 571K | 146K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AROMAR MONTAJE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AROMAR MONTAJE S.R.L.(current)
- Revenue
- 571K
- Employees
- 1
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #212.525
- PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 575K
- Employees
- 1
- Profit
- 465K
- Rank RO
- #212.006
- MATINSTAPRO SRL
- Revenue
- 582K
- Employees
- 1
- Profit
- 194 lei
- Rank RO
- #210.506
- GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL
- Revenue
- 552K
- Employees
- 1
- Profit
- 413K
- Rank RO
- #216.913
- DOB A & A S.R.L.
- Revenue
- 599K
- Employees
- 1
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #207.249
- VMD DESIGN SRL
- Revenue
- 600K
- Employees
- 1
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #206.913
- TEHBAC INSTALSTE S.R.L.
- Revenue
- 525K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.4K
- Rank RO
- #222.880
- ISDERA SRL
- Revenue
- 502K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #228.272
- TEO ELECTROSERV S.R.L.
- Revenue
- 501K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.3K
- Rank RO
- #228.571
- DEM INSTAL CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 572K
- Employees
- 1
- Profit
- 174K
- Rank RO
- #212.510
- MOBIA ELITE DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 572K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.3K
- Rank RO
- #212.547
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AROMAR MONTAJE S.R.L.(current) | 571K | 1 | 146K | #212.525 |
| PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L. | 575K | 1 | 465K | #212.006 |
| MATINSTAPRO SRL | 582K | 1 | 194 lei | #210.506 |
| GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | 552K | 1 | 413K | #216.913 |
| DOB A & A S.R.L. | 599K | 1 | 217K | #207.249 |
| VMD DESIGN SRL | 600K | 1 | 129K | #206.913 |
| TEHBAC INSTALSTE S.R.L. | 525K | 1 | 43.4K | #222.880 |
| ISDERA SRL | 502K | 1 | 14.8K | #228.272 |
| TEO ELECTROSERV S.R.L. | 501K | 1 | 28.3K | #228.571 |
| DEM INSTAL CONSULTING S.R.L. | 572K | 1 | 174K | #212.510 |
| MOBIA ELITE DESIGN S.R.L. | 572K | 1 | -56.3K | #212.547 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AROMAR MONTAJE S.R.L.(you) | PEDROSERV CONSTRUCT S.R.L. | MATINSTAPRO SRL | GABRIEL BVG INVESTMENTS SRL | DOB A & A S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 571K | 575K | 582K | 552K | 599K |
| Profit | 146K | 465K | 194 lei | 413K | 217K |
| Margin | 25,4% | 80,9% | 0,0% | 74,8% | 36,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AROMAR MONTAJE S.R.L.”.