TCC SERVICE AUTO S.R.L.
Revenue
934K
2024
Profit
-246K
2024
Employees
4
2024
Margin
-25,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TCC SERVICE AUTO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 934K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #5.965 la cifra de afaceri, #30.819 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TCC SERVICE AUTO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 934K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -25.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #5.965 la cifra de afaceri, #30.819 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -7.0× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAN PROFESSIONAL SERVICES SRL | 979K | 4 | Comerț en-gros |
| CLS SOLUTIONS IMPEX S.R.L. | 954K | 4 | Comerț en-gros |
| EDEMEV A&B S.R.L. | 912K | 4 | Comerț en-gros |
| M & B MONO VULK SERVICE SRL | 1M | 4 | Comerț en-gros |
| AUTOMAX MOTORS SRL | 890K | 4 | Comerț en-gros |
| DAMAR COM SRL | 886K | 4 | Comerț en-gros |
| RUSSTAM COMPANY S.R.L. | 879K | 4 | Comerț en-gros |
| GENESYS AUTOMOTIVE MOBILITY SRL | 868K | 4 | Comerț en-gros |
| EXM SERVICE SIDE S.R.L. | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
| FUN GRUP ENTERTAINEMENT SRL | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -25.4%
- CA / angajat
- 242K
- Scor risc (0–100)
- 63
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 934K
- Profit net
- -246K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 934K | -246K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TCC SERVICE AUTO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TCC SERVICE AUTO S.R.L.(current)
- Revenue
- 934K
- Employees
- 4
- Profit
- -246K
- Rank RO
- #156.221
- DAN PROFESSIONAL SERVICES SRL
- Revenue
- 979K
- Employees
- 4
- Profit
- 390K
- Rank RO
- #155.150
- CLS SOLUTIONS IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 954K
- Employees
- 4
- Profit
- -376K
- Rank RO
- #157.623
- EDEMEV A&B S.R.L.
- Revenue
- 912K
- Employees
- 4
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #161.949
- M & B MONO VULK SERVICE SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- -137K
- Rank RO
- #149.815
- AUTOMAX MOTORS SRL
- Revenue
- 890K
- Employees
- 4
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #164.389
- DAMAR COM SRL
- Revenue
- 886K
- Employees
- 4
- Profit
- 229K
- Rank RO
- #164.780
- RUSSTAM COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 879K
- Employees
- 4
- Profit
- -87.5K
- Rank RO
- #165.618
- GENESYS AUTOMOTIVE MOBILITY SRL
- Revenue
- 868K
- Employees
- 4
- Profit
- -277K
- Rank RO
- #166.871
- EXM SERVICE SIDE S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #143.454
- FUN GRUP ENTERTAINEMENT SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- -64.3K
- Rank RO
- #142.851
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TCC SERVICE AUTO S.R.L.(current) | 934K | 4 | -246K | #156.221 |
| DAN PROFESSIONAL SERVICES SRL | 979K | 4 | 390K | #155.150 |
| CLS SOLUTIONS IMPEX S.R.L. | 954K | 4 | -376K | #157.623 |
| EDEMEV A&B S.R.L. | 912K | 4 | -113K | #161.949 |
| M & B MONO VULK SERVICE SRL | 1M | 4 | -137K | #149.815 |
| AUTOMAX MOTORS SRL | 890K | 4 | 9.2K | #164.389 |
| DAMAR COM SRL | 886K | 4 | 229K | #164.780 |
| RUSSTAM COMPANY S.R.L. | 879K | 4 | -87.5K | #165.618 |
| GENESYS AUTOMOTIVE MOBILITY SRL | 868K | 4 | -277K | #166.871 |
| EXM SERVICE SIDE S.R.L. | 1.1M | 4 | 11.2K | #143.454 |
| FUN GRUP ENTERTAINEMENT SRL | 1.1M | 4 | -64.3K | #142.851 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TCC SERVICE AUTO S.R.L.(you) | DAN PROFESSIONAL SERVICES SRL | CLS SOLUTIONS IMPEX S.R.L. | EDEMEV A&B S.R.L. | M & B MONO VULK SERVICE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 934K | 979K | 954K | 912K | 1M |
| Profit | -246K | 390K | -376K | -113K | -137K |
| Margin | -25,4% | 39,9% | -39,4% | -12,4% | -13,3% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TCC SERVICE AUTO S.R.L.”.