Competitori și alternative la TANK� RAPID FOREST SRL
Companii similare cu TANK� RAPID FOREST SRL în România: aceeași industrie (CAEN 02), același județ (HARGHITA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| TANK� RAPID FOREST SRL | 721K | 143K | 2 | #186.272 | #1.828 |
| SB VASZI FOREST S.R.L. | 726K | -72.3K | 2 | #185.477 | #1.819 |
| HINGAN EXPLOCOM SRL | 741K | 145K | 2 | #183.233 | #1.802 |
| SILVA DENSA PROIECT SRL | 770K | 650K | 2 | #179.097 | #1.766 |
| PROD TIRNAVA-VARSAG SRL | 781K | 22.1K | 2 | #177.586 | #1.755 |
| INDUSTRIAL FOREST SRL | 792K | 291K | 2 | #176.242 | #1.736 |
| CSATA FORESTER S.R.L. | 822K | 5.4K | 2 | #172.364 | #1.706 |
| IOCOS FOREST SRL | 717K | 17.4K | 2 | #186.774 | #1.834 |
| ANAIND FOREST SRL | 716K | 144K | 2 | #186.994 | #1.835 |
| ARDAV FOREST S.R.L. | 727K | -102K | 2 | #185.251 | #1.817 |
| SALFOR IMPEX S.R.L. | 712K | 19.5K | 2 | #187.540 | #1.838 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 02, județ HARGHITA, cu venituri și angajați similari cu TANK� RAPID FOREST SRL.
- SB VASZI FOREST S.R.L. · HARGHITA · 726K · Rank #185.477
- HINGAN EXPLOCOM SRL · HARGHITA · 741K · Rank #183.233
- SILVA DENSA PROIECT SRL · HARGHITA · 770K · Rank #179.097
- PROD TIRNAVA-VARSAG SRL · HARGHITA · 781K · Rank #177.586
- INDUSTRIAL FOREST SRL · HARGHITA · 792K · Rank #176.242
- CSATA FORESTER S.R.L. · HARGHITA · 822K · Rank #172.364
- IOCOS FOREST SRL · VRANCEA · 717K · Rank #186.774
- ANAIND FOREST SRL · VALCEA · 716K · Rank #186.994
- ARDAV FOREST S.R.L. · BIHOR · 727K · Rank #185.251
- SALFOR IMPEX S.R.L. · MARAMURES · 712K · Rank #187.540