TADI S.R.L.
Revenue
29.3K
2024
Profit
2.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TADI S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 29.3K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.125 la cifra de afaceri, #2.189 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TADI S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 29.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.125 la cifra de afaceri, #2.189 la profit, #2.031 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SOFIGIN SRL | 48.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| EMBROIDERY WOOD ELEMENTS S.R.L. | 47.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MARYRAD M.C.D.R. SRL | 47K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| G.H.B. STYLE SRL | 55.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| GABRINI ZAZA CONF S.R.L. | 43.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MATTHIASDESING S.R.L. | 43.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| STRIX ENTERPRISE SRL | 49.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CINCU S.R.L. | 49.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MC MIREILLE & RAPHAM S.R.L. | 42.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MOONKA DESIGN S.R.L. | 49.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.9%
- CA / angajat
- 49.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 29.3K
- Profit net
- 2.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 29.3K | 2.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TADI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TADI S.R.L.(current)
- Revenue
- 29.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #569.227
- SOFIGIN SRL
- Revenue
- 48.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #570.122
- EMBROIDERY WOOD ELEMENTS S.R.L.
- Revenue
- 47.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.8K
- Rank RO
- #573.269
- MARYRAD M.C.D.R. SRL
- Revenue
- 47K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #573.500
- G.H.B. STYLE SRL
- Revenue
- 55.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -99.2K
- Rank RO
- #558.616
- GABRINI ZAZA CONF S.R.L.
- Revenue
- 43.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -81.9K
- Rank RO
- #580.150
- MATTHIASDESING S.R.L.
- Revenue
- 43.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.1K
- Rank RO
- #580.632
- STRIX ENTERPRISE SRL
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.2K
- Rank RO
- #569.194
- CINCU S.R.L.
- Revenue
- 49.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.5K
- Rank RO
- #569.280
- MC MIREILLE & RAPHAM S.R.L.
- Revenue
- 42.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #581.396
- MOONKA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.5K
- Rank RO
- #569.125
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TADI S.R.L.(current) | 29.3K | 1 | 2.4K | #569.227 |
| SOFIGIN SRL | 48.8K | 1 | -7.2K | #570.122 |
| EMBROIDERY WOOD ELEMENTS S.R.L. | 47.1K | 1 | 13.8K | #573.269 |
| MARYRAD M.C.D.R. SRL | 47K | 1 | 3.3K | #573.500 |
| G.H.B. STYLE SRL | 55.1K | 1 | -99.2K | #558.616 |
| GABRINI ZAZA CONF S.R.L. | 43.5K | 1 | -81.9K | #580.150 |
| MATTHIASDESING S.R.L. | 43.3K | 1 | -18.1K | #580.632 |
| STRIX ENTERPRISE SRL | 49.3K | 1 | -29.2K | #569.194 |
| CINCU S.R.L. | 49.2K | 1 | 41.5K | #569.280 |
| MC MIREILLE & RAPHAM S.R.L. | 42.8K | 1 | 16.9K | #581.396 |
| MOONKA DESIGN S.R.L. | 49.3K | 1 | 10.5K | #569.125 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TADI S.R.L.(you) | SOFIGIN SRL | EMBROIDERY WOOD ELEMENTS S.R.L. | MARYRAD M.C.D.R. SRL | G.H.B. STYLE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 29.3K | 48.8K | 47.1K | 47K | 55.1K |
| Profit | 2.4K | -7.2K | 13.8K | 3.3K | -99.2K |
| Margin | 4,9% | -14,7% | 29,4% | 7,1% | -179,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TADI S.R.L.”.