SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L.
Revenue
6.6M
2024
Profit
-2M
2024
Employees
27
2024
Margin
-29,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 6.6M lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #814 la cifra de afaceri, #32.519 la profit, #130 la număr angajați din 32.685 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 6.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -29.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #814 la cifra de afaceri, #32.519 la profit, #130 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 6.0× față de media industriei
Compania este -2.0× față de media industriei
Compania este 20.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EXPERT FACILITY SRL | 6.8M | 28 | Imobiliare |
| ANTILOPA SA | 7.8M | 25 | Imobiliare |
| INSTITUTUL DE STUDII �I PROIECT�RI ENERGETICE S.A. | 5.9M | 24 | Imobiliare |
| M.C.C. HOLDING INVEST SA | 6.6M | 20 | Imobiliare |
| COMPLEX PADE�UL SRL | 6.7M | 23 | Imobiliare |
| ONE PROPERTY SUPPORT SERVICES S.R.L. | 5M | 25 | Imobiliare |
| URBANA SA | 7M | 21 | Imobiliare |
| SILVERMALL SRL | 6M | 24 | Imobiliare |
| JOHN SRL | 8.1M | 30 | Imobiliare |
| JOLIE VILLE INVEST SRL | 7.7M | 32 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -29.3%
- CA / angajat
- 257K
- Scor risc (0–100)
- 65
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.6M
- Profit net
- -2M
- Angajați
- 27
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.6M | -2M | 27 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L.(current)
- Revenue
- 6.6M
- Employees
- 27
- Profit
- -2M
- Rank RO
- #35.232
- EXPERT FACILITY SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 28
- Profit
- 509K
- Rank RO
- #35.836
- ANTILOPA SA
- Revenue
- 7.8M
- Employees
- 25
- Profit
- 2.3M
- Rank RO
- #32.011
- INSTITUTUL DE STUDII �I PROIECT�RI ENERGETICE S.A.
- Revenue
- 5.9M
- Employees
- 24
- Profit
- -3M
- Rank RO
- #40.242
- M.C.C. HOLDING INVEST SA
- Revenue
- 6.6M
- Employees
- 20
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #36.663
- COMPLEX PADE�UL SRL
- Revenue
- 6.7M
- Employees
- 23
- Profit
- 449K
- Rank RO
- #36.045
- ONE PROPERTY SUPPORT SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 5M
- Employees
- 25
- Profit
- 859K
- Rank RO
- #45.933
- URBANA SA
- Revenue
- 7M
- Employees
- 21
- Profit
- 348K
- Rank RO
- #35.077
- SILVERMALL SRL
- Revenue
- 6M
- Employees
- 24
- Profit
- 314K
- Rank RO
- #39.627
- JOHN SRL
- Revenue
- 8.1M
- Employees
- 30
- Profit
- 364K
- Rank RO
- #30.806
- JOLIE VILLE INVEST SRL
- Revenue
- 7.7M
- Employees
- 32
- Profit
- -500K
- Rank RO
- #32.308
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L.(current) | 6.6M | 27 | -2M | #35.232 |
| EXPERT FACILITY SRL | 6.8M | 28 | 509K | #35.836 |
| ANTILOPA SA | 7.8M | 25 | 2.3M | #32.011 |
| INSTITUTUL DE STUDII �I PROIECT�RI ENERGETICE S.A. | 5.9M | 24 | -3M | #40.242 |
| M.C.C. HOLDING INVEST SA | 6.6M | 20 | 1M | #36.663 |
| COMPLEX PADE�UL SRL | 6.7M | 23 | 449K | #36.045 |
| ONE PROPERTY SUPPORT SERVICES S.R.L. | 5M | 25 | 859K | #45.933 |
| URBANA SA | 7M | 21 | 348K | #35.077 |
| SILVERMALL SRL | 6M | 24 | 314K | #39.627 |
| JOHN SRL | 8.1M | 30 | 364K | #30.806 |
| JOLIE VILLE INVEST SRL | 7.7M | 32 | -500K | #32.308 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L.(you) | EXPERT FACILITY SRL | ANTILOPA SA | INSTITUTUL DE STUDII �I PROIECT�RI ENERGETICE S.A. | M.C.C. HOLDING INVEST SA |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.6M | 6.8M | 7.8M | 5.9M | 6.6M |
| Profit | -2M | 509K | 2.3M | -3M | 1M |
| Margin | -29,3% | 7,5% | 29,8% | -50,5% | 15,6% |
| Employees | 27 | 28 | 25 | 24 | 20 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SPATZIOO MANAGEMENT S.R.L.”.